منو سایت

Metaverse Seoul به عنوان آزمایشی منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Metaverse Seoul به عنوان آزمایشی منتشر شد

دولت متروپولیتن سئول گامی به سوی پذیرش گسترده دنیای مجازی برداشته است. شهردار سئول، اوه سهون، شهروندان را به Metaverse Seoul، پروژه عمومی متاورس شهر دعوت کرد.

سئول برای اولین بار در سال 2021 یک فضای مجازی را وعده داد که “به شهروندان امکان می دهد به راحتی با مقامات برای رسیدگی به شکایات و مشاوره های شهروندان که در حال حاضر تنها با مراجعه به دفاتر شهرداری رسیدگی می شود، ملاقات کنند.”

این برنامه در سال 2023 به روی عموم باز می شود و شامل خدماتی مانند آزمایشگاه فین تک، مرکز پشتیبانی شرکت ها و 10 جاذبه گردشگری برتر سئول می شود. همچنین اتاق مشاوره جوانان، مشاوره کارمندان دولت و خدمات مالیاتی را تسهیل خواهد کرد. شهردار اوه سهون می گوید:

Metaverse Seoul ابزار ارتباطی مهمی برای شهروندان در شرایط عادی جدید خواهد بود. این یک سرویس اداری کامل است که هر کسی می تواند بدون هیچ گونه محدودیت زمانی یا مکانی از آن استفاده کند.”

کره جنوبی دنیای مجازی را به خوبی پذیرفته است. شهر سئونگنام در کره جنوبی نیز اعلام کرده است که قصد دارد نسخه دیجیتالی برای دسترسی شهروندان به اطلاعات و خدمات شهری با استفاده از NFT ایجاد کند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.