منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Metaverse Otherside چیست؟ معرفی بازی Addressside Metaverse

Metaverse Otherside چیست؟ معرفی بازی Addressside Metaverse

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Metaverse Otherside چیست؟ معرفی بازی Addressside Metaverse

Metaverse Otherside یکی از جدیدترین و بهترین بازی های Metaverse این شرکت محسوب می شود آزمایشگاه یوگا او یکی از اعضای تیم راه اندازی و توسعه است. این بازی یکی از بزرگترین پروژه های NFT در پلتفرم بلاک چین اتریوم است.

Otherside از طریق ادغام پروژه Castle Monkey Club (BAYC) و ApeCoin (یکی از ارزهای دیجیتال موجود) راه اندازی شد. در ادامه به جزئیات بیشتری در مورد این بازی متاورس خواهیم پرداخت.

Metaverse Otherside چیست؟

Addresside یک بازی سه بعدی در دنیای متاورس است که فقط توسط دارندگان “NFT Bored Ape” قابل بازی است. در آوریل 2022، تیم توسعه دهندگان و سازندگان این بازی متاورس از اعضای تیم Bored Ape Yacht Club دعوت به همکاری کردند. به همین دلیل در حال حاضر این بازی توسط توکن های «ApeCoin» پشتیبانی می شود. زمانی که Castle Monkey Club و Yuga Labs به بازی Metaverse پیوستند، Otherside توجه و توجه بیشتری به خود جلب کرد. سازنده و بنیانگذار Castle Monkeys آزمایشگاه یوگا است. همچنین توکن Ape که نقش مهمی در این پروژه دارد، در بسیاری از صرافی ها معامله می شود و اکثر مردم آن را می شناسند.

Metaverse Otherside یک تیزر تبلیغاتی برای معرفی خود منتشر کرده است. در این تیزر ابتدا شخصیت اصلی Castle Monkeys در حال ماهیگیری است. اما بعد متوجه می شوید که به جای ماهی، یک بطری شیشه ای آب می گیرد. این بطری برچسبی دارد که در ابتدا شبیه “مرا بنوش” اما بعد “مرا ننوش” ظاهر می شود.

معرفی بازی Metaverse Address Side

این ترفند در تیزر Adreside برگرفته از داستان «آلیس در سرزمین عجایب» است که از طریق آن قصد دارند طرفداران این کلیپ را مورد توجه قرار دهند. اگر به ادامه تیزر دقت کرده باشید، کل این داستان در اکوسیستم میمون قلعه می گذرد، اما پس از آن دنیای متاورس (Metaverse of the Otherside) ظاهر می شود. بازیکنان می توانند با ابزارهایی که نیاز دارند، سرزمین عجایب تمام شخصیت ها و رویاهای خود را در بازی Metaverse Address ایجاد کنند. شروع بازی با خرید زمین در متاورسای Otherside آغاز می شود.

تیم توسعه Metaverse Otherside

یوگا لبز، یکی از اعضای تیم توسعه Addressside، از Improbable و Animoca دعوت به همکاری کرد. Improbable یک شرکت فناوری متاورس بریتانیایی است که شریک تجاری Addressside است. این شرکت بیش از 10 سال است که در دنیای بازی متاورس فعالیت می کند و بیش از 10000 کارمند دارد. درآمد این شرکت بیش از 500 میلیون دلار است. نکته دیگر در مورد شرکت “Improbable” این است که این شرکت در سال 2016 برای باز کردن نسخه بتا با گوگل همکاری کرد. شرکت «انیموکا» نیز پروژه Addressside را وارد بازار می کند تا سایر شرکت های سرمایه گذار نیز در آن مشارکت کرده و بودجه مالی آن را تامین کنند.

میمون های قلعه و آزمایشگاه یوگا

پس از شکل گیری اکوسیستم آدرس، بسیاری از کاربران آن تنها به مجموعه های NFT و قیمت زمین های آن توجه کردند و به «GamePlay» آن اهمیتی ندادند. بازی Metaverse Otherside این قابلیت را دارد که از هزاران بازیکن به طور همزمان با سرعت بالا پشتیبانی کند. در آزمایش اولیه این گیم پلی، Otherside موفق شد بیش از 4500 بازیکن را پشتیبانی کند که نتیجه فوق العاده چشمگیری برای فراجهان Otherside است.

سناریو و داستان بازی Metaverse Otherside

قبل از صحبت در مورد داستان و سناریوی ترسیم شده برای این بازی فراجهانی، باید بگوییم که کاربران و بازیکنانی که مالک زمین و NFT در این اکوسیستم هستند، نقش مهمی در توسعه این اکوسیستم در آینده خواهند داشت. با این حساب، کلکسیونرهای NFT می توانند صاحب زمین در این بازی شوند و ویژگی های زیادی را دریافت کنند که از سمت آدرس، کاربرد NFT در فراجهان است.

طرح برنامه ریزی شده برای بازی Metaverse Otherside با یک زلزله کیهانی آغاز می شود. در جریان این زمین لرزه تمام دنیا تغییر کرد و موجودات عجیبی به نام «کودا» در دنیای جدید ظاهر شدند و اتفاقات جالبی را رقم زدند. همانطور که اشاره کردیم، طبق ادعای تیم سازنده این بازی متاورس، Otherside می تواند از بازی 10000 بازیکن به صورت همزمان پشتیبانی کند. بازیکنان می توانند در طول بازی با یکدیگر صحبت کنند و استراتژی های خود را به یکدیگر بگویند.

داستان بازی Addressside

جزئیات و شرایط بازی Metaverse Otherside

همانطور که می دانید برای شروع یک بازی ابتدا باید با شخصیت ها، محیط و شرایط بازی آن آشنا شوید. بنابراین، در زیر به جزئیات بازی آدرس خواهیم پرداخت.

موارد دیگر

یکی از مهم ترین اصطلاحات «Otherdeeds» است که در بازی Metaverse Otherside حتما آن را خواهید شنید. در واقع «Otherdeeds» نام توکن NFT Earth Pieces در این متاورس است. این NFT ها موجودات و شخصیت های درون بازی هستند که کاربردهای مختلفی دارند. این NFT ها ماهیت پویا دارند، به این معنی که ویژگی های آنها بسته به کاری که انجام می دهند و نقشی که دارند می تواند تغییر کند.

هر یک از این اسناد دیگر دارای 5 عملکرد است که شامل موارد زیر می شود:

همه این ویژگی ها قابل تغییر هستند. اما در مورد کمیاب بودن برخی از آنها باید بگوییم که کدها و مصنوعات جزییات بسیار کمیاب این بازی رمزنگاری هستند. کدها فقط در 10 درصد از NFT های بازی Metaverse Otherside یافت می شوند.

منابع

زمین های Addresside حاصلخیز هستند و به شما امکان می دهند 4 منبع اصلی بازی را کشاورزی کنید. این چهار منبع اصلی آنیما، سنگ معدن، چوب و فلز هستند که برخی از آنها کمتر قابل کشاورزی هستند. شما به این منابع درون بازی نیاز دارید تا متاورس Otherside را تشکیل دهید و در آن بازی کنید.

منابع درون بازی کنار آدرس

رسوب

در واقع رسوب همان خاک محل است. این رسوبات به 5 سطح طبقه بندی می شوند که عبارتند از:

انواع رسوبات

غیرواقعی، ساختگی

مجموعه ای از گنجینه ها و ابزارهای بسیار کمیاب در سراسر جهان Utherside پراکنده شده اند که به آنها مصنوعات می گویند. هر کدام از این مصنوعات رازهایی در پشت خود دارند که اگر آنها را بشناسید، آن اسرار در آدرس ساید فاش می شود. به یاد داشته باشید که ساخت این آثار غیرممکن است و به ندرت از طریق Otherdeeds به دست می آیند. یکی از این مصنوعات کدها هستند.

کودا

کدا نوعی موجود در اکوسیستم آدرس است. این موجود بسیار مرموز است و تیم سازنده این بازی نیز با دیدن کدها می گویند به آنها اعتماد نکنید. چون می توانند به شما دروغ بگویند! پس هنگام کار با کدها بسیار مراقب باشید و به آنها اعتماد نکنید.

کدا و نقش آن در کشور آدرس

بازار دیگر ساید

بازار پلیس محلی برای خرید و فروش اشیاء دیجیتال در بازی است. یعنی با مراجعه به این قسمت می توانید هر آنچه در بازی نیاز دارید را خریداری کنید. همانطور که گفته شد، “ApeCoin” یک ارز دیجیتال است که در متاورسایدی دیگر نگهداری می شود. با استفاده از IpCoin وارد SDK می شوید و از آن برای خرید لباس یا ابزار مورد نیاز برای شخصیت خود در بازی استفاده می کنید.

در Metaverse Otherside شرکت کنید

اولین قدم برای شرکت در مهمانی آدرس، خرید زمین های Otherdeeds NFT و استخراج آنهاست. Edreside 100,000 قطعه از 200,000 را برای اولین بار در 30 آوریل 2022 به حراج گذاشت. از این 100,000 قطعه، 55,000 قطعه برای کیف پول “KYCed” و 45,000 قطعه برای کاربرانی که NFTs “Castle Monkey” و NFTs “Castle Monkey” دارند، در دسترس بود. .

اکنون که تاریخ دور اول فروش زمین ساترساید متاورس به پایان رسیده است، باید منتظر شروع دور دوم و فروش 100 هزار زمین باقی مانده باشید.

راه دیگر برای شرکت در Addressside Metaverse استفاده و شرکت در برنامه SDK است. پس اگر در اولین دوره فروش موفق به خرید زمین نشدید می توانید از این روش استفاده کنید. این پلتفرم مکانی برای فروش آیتم های درون بازی است. بنابراین به SDK بروید و شخصیت، لباس، ابزار و غیره را بخرید. برای بازی.

راه اندازی بازی در Addressside Metaverse

فراجهان آینده، Otherside

Yuga Labs، همان شرکتی که پروژه Monkey Castle Club را بر عهده دارد، در مدت زمان کوتاهی چیزهای بسیار هیجان انگیزی را برای آینده Addressside در ذهن دارد. در حالی که بسیاری از ویژگی های این بازی هنوز نامشخص است، می توان پیش بینی کرد که دسترسی نامحدود آن چگونه خواهد بود.

همانطور که گفته شد، در حال حاضر جزئیات زیادی از این بازی در دسترس نیست، اما آنچه مشخص است، درهم تنیدگی مجموعه Castle Monkey Club با Addresside است. در آینده نزدیک جزئیات بیشتری از این بازی در دسترس خواهد بود و می توانید وارد آن شوید.