منو سایت

Fidelity Metaverse خود را راه اندازی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Fidelity Metaverse خود را راه اندازی کرد

وفاداری وارد متاورس می شود

اگرچه بازار نزولی ارزهای دیجیتال پر از نوسان است، تحلیل بنیادی تصویر متفاوتی را نشان می دهد. در حالی که احتمالاً بزرگترین اخبار قبل از کریسمس از روسیه منتشر شد، زمانی که رئیس کمیته مالی مجلس نمایندگان گفت که قصد دارد تجارت بین المللی بیت کوین و کریپتو را در ژانویه قانونی کند، اتفاقات زیادی در خاک ایالات متحده نیز می افتد. غول سرمایه گذاری آمریکایی Fidelity Investments، که مجموعاً 4.5 تریلیون دلار دارایی را مدیریت می کند، اخیراً چندین درخواست ثبت اختراع مرتبط با ارزهای دیجیتال را به اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده (USPTO) ارائه کرده است. همانطور که برنامه ها نشان می دهد، Fidelity قصد دارد خدمات سرمایه گذاری را به مشتریان خود در فراجهانی مبتنی بر رمزارز ارائه دهد.

Fidelity سه درخواست ثبت اختراع را در 21 دسامبر در رابطه با محصولات و خدمات Web3، از جمله بازار NFT متاورس و پلت فرم معاملات ارزهای دیجیتال، ثبت کرد. علاوه بر این، پرونده های ثبت اختراع شامل مشاوره سرمایه گذاری Metaverse و خدمات ارجاع برنامه ریزی مالی است. Fidelity برای ارائه اطلاعات در مورد دنیای Metaverse سرمایه گذاری در املاک مجازی و همچنین خدمات تجارت ارز دیجیتال، جمع آوری کمک های خیریه، بیمه عمر و خدمات بازنشستگی و همچنین برنامه های بازنشستگی و خرید سهام وارد این عرصه شد.

به طور خاص، Fidelity قصد دارد خدمات سرمایه گذاری برای صندوق های مشترک و صندوق های بازنشستگی را به Metaverse بیاورد. با این حال، طبق معمول، اختراعات بسیار کلی هستند. بر این اساس هیچ اشاره ای به همکاری یا عدم همکاری این غول سرمایه گذاری با فراجهان های موجود و اشاره آنها به کدام فراجهان نشده است. بنابراین این سوال پیش می‌آید که آیا Fidelity راه سایر غول‌های سرمایه‌گذاری مانند JP Morgan را دنبال خواهد کرد که در ماه فوریه یک سالن مجازی در Dicentralland برای تبلیغ شبکه بلاک چین Onyx خود افتتاح کرد. از سوی دیگر، یونیون بانک هند، Sandbox را برای میزبانی Metaverse خود انتخاب کرده است.

لازم به ذکر است که Fidelity در سال جاری بازار نزولی را کاهش داده و از این فرصت برای گسترش سبد سرمایه گذاری ارز دیجیتال خود استفاده کرده است. علاوه بر اختراعات اخیر، Fidelity نسبت به ارزهای دیجیتال در طول سال صعودی است. پس از مدت ها ارائه تنها وسیله سرمایه گذاری بیت کوین، Fidelity Digital Assets صندوق شاخص اتریوم خود را در ماه اکتبر راه اندازی کرد. یک ماه پیش، Fidelity یک پلتفرم رمزنگاری را برای مشتریان خرده‌فروش خود معرفی کرد که در آن مشتریان می‌توانند پس از افتتاح حساب کارگزاری در Fidelity بدون پرداخت کمیسیون، بیت‌کوین و اتریوم را خریداری و بفروشند.

در حالی که Fidelity با مشکلات نظارتی در ایالات متحده مواجه بود، در آوریل شروع به ارائه سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی در ارزهای دیجیتال کرد. کارمندان می توانند تا 20 درصد از پس انداز خود را در بیت کوین سرمایه گذاری کنند، اگرچه کارفرمایان آنها می توانند محدودیت های کمتری را تعیین کنند. در زمان انتشار، قیمت بیت کوین به 16817 دلار رسید و در شش روز گذشته در محدوده قیمتی کمی معامله شده است.

نمودار قیمت روزانه بیت کوین

نمودار قیمت روزانه بیت کوین

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.