منو سایت

Djed stablecoin در این 3 صرافی فهرست شده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Djed stablecoin در این 3 صرافی فهرست شده است

در اطلاعیه اخیری که توسط شبکه COTI به اشتراک گذاشته شده است، استیبل کوین Djed Cardano در صرافی دیگری فهرست شده است. Muesliswap، یک صرافی غیرمتمرکز مبتنی بر کاردانو (DEX)، اعلام کرده است که استیبل کوین Djed و کوین پشتیبان Shen را فهرست می کند.

یک روز پیش از آن، بزرگترین شرکت کاردانو با ارزش کل قفل شده (TVL) DEX، Minswap، فهرست جفت ارزهای ADA/DJED و ADA/SHEN را در پلتفرم خود اعلام کرد.

صرافی Bitrue مستقر در سنگاپور اولین کسی است که DJED و SHEN را پس از اعلام لیست دوگانه انحصاری این دو توکن در اوایل هفته، فهرست می کند. با افزایش انتظارات برای راه‌اندازی آتی استیبل کوین Djed، شبکه Kuti به توییتر رفت تا به‌روزرسانی‌های کیف پول Djed را به اشتراک بگذارد. این شرکت می گوید که یکپارچه سازی کیف پول Nami آماده پشتیبانی از CIP-30 برای شبکه اصلی است. پیشنهادی که توسط توسعه دهنده کاردانو، آدام دین ارائه شده است، در شبکه آزمایشی گنجانده خواهد شد. در نهایت، کوتی به اشتراک گذاشت که کیف پول بعدی برای ادغام، کیف پول ابدی است.

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، آدام دین جزئیات بیشتری را در مورد CIP-30، یک پیشنهاد ارتقاء Cardano فاش کرد که عملکرد تعامل وب را به کیف پول های داغ مبتنی بر Cardano می آورد و پلی بین ذخیره سازی دارایی های کریپتو و برنامه های غیرمتمرکز ایجاد می کند.

راه اندازی استیبل کوین وثیقه کاردانو، Djed، اکنون بسیار نزدیک تر است زیرا شبکه کوتی اعلام کرده است که راه اندازی آن برای هفته آینده برنامه ریزی شده است. حساب رسمی توییتر Djed این موضوع را تایید کرد و گفت که چند روز دیگر به راه اندازی این استیبل کوین فوق امن باقی مانده است. با این حال، هنوز اطلاعات دقیقی در مورد تاریخ دقیق آن وجود ندارد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.