منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Cardano یک شبکه آزمایشی عمومی از زنجیره جانبی سازگار با EVM خود راه اندازی کرده است

Cardano یک شبکه آزمایشی عمومی از زنجیره جانبی سازگار با EVM خود راه اندازی کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Cardano یک شبکه آزمایشی عمومی از زنجیره جانبی سازگار با EVM خود راه اندازی کرده است

Input Output Global (IOG)، سازمانی که پشت بلاک چین کاردانو قرار دارد، شبکه آزمایشی عمومی با ماشین مجازی اتریوم (EVM) خود را راه اندازی کرده است. این راه اندازی به دنبال اعلام ماه گذشته مبنی بر انتشار یک جعبه ابزار جدید برای توسعه دهندگان برای پیاده سازی زنجیره های جانبی سفارشی در شبکه Cardano صورت می گیرد. کاربران اکنون می توانند انتقال ارز دیجیتال را بین محیط های آزمایشی انجام دهند، کیف پول خود را به هم متصل کنند و قراردادها و برنامه های هوشمند را مستقر کنند.

اثبات زنجیره جانبی مفهومی EVM

طبق یک توییت رسمی از IOG، این شبکه آزمایشی برای مدت کوتاهی در دسترس خواهد بود و در مرحله آزمایش به طور منظم تنظیم می شود. کاربران می توانند انتقال توکن ها را بین محیط های آزمایشی آزمایش کنند، کیف پول خود را به هم متصل کنند و قراردادهای هوشمند و برنامه های غیرمتمرکز (dApps) را اجرا کنند. IOG گفت:

این شبکه آزمایشی موقتی است و به طور منظم آزمایش خواهد شد. در نهایت، در نظر گرفته شده است که منبعی برای جامعه باشد، و ما توسعه دهندگان و SPO ها را تشویق می کنیم تا با این پروژه درگیر شوند و با آن همکاری کنند.”

همانطور که توسط Cryptopotato گزارش شده است، مجموعه ابزار Cardano که قبلا منتشر شده بود به زنجیره های جانبی اجازه می دهد تا الگوریتم ها و توابع اجماع خود را داشته باشند. آنها از طریق پلی که امکان انتقال زنجیره را فراهم می کند به زنجیره اصلی کاردانو متصل می شوند. علاوه بر این، نهایی بودن بلوک از طریق مکانیسم های اجماع زنجیره اصلی تضمین می شود. در حال حاضر، قراردادهای هوشمندی که باید پیاده سازی شوند، فقط به زبان برنامه نویسی Solidity قابل نوشتن هستند. IOG قصد دارد سایر تغییرات فنی را برای پذیرش گسترده تر در شبکه های دیگر بررسی کند.

از طریق شبکه آزمایشی، IOG قصد دارد تا گسترش Cardano را به جوامع مختلف بررسی کند و در عین حال اطمینان حاصل کند که ویژگی‌های امنیتی شبکه در جای خود باقی می‌مانند. این سازمان قصد دارد با جامعه کاردانو برای جمع آوری بازخورد و بهبود راه حل همکاری کند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.