منو سایت

Cardano جعبه ابزار جانبی خود را منتشر کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Cardano جعبه ابزار جانبی خود را منتشر کرد

پس از هفته ها، سرانجام شبکه بلاک چین کاردانو از انتشار جعبه ابزار Sidechain خود خبر داد. همانطور که Input Output Global، شرکت نرم افزاری پشت کاردانو اعلام کرد، جعبه ابزار جانبی فرصت های جدیدی را برای همه افراد در اکوسیستم ایجاد می کند.

این استارتاپ در مورد مزایای اصلی این تنوع در حساب توییتر خود صحبت کرد و خاطرنشان کرد که این مزایا شامل افزایش جریان درآمد برای اپراتورهای استخر (SPO) و نمایندگان و همچنین معرفی پلتفرم های جدید برای نوآوری بیشتر و راه حل های سفارشی شده است.

پروتکل کاردانو یک شبکه اثبات سهام (PoS) است که به طور کلی به کارایی شبکه خود اهمیت زیادی می دهد. کاردانو با هدف تبدیل شدن به پرکاربردترین پروتکل بلاک چین قبل از اتریوم، توجه جدی به بهبود و بهبود مستمر شبکه خود داشته است.

با استفاده از Sidechain Toolkit، توسعه دهندگان می توانند یک زنجیره جانبی یا بلاک چین کاملاً جدید بسازند که مکانیسم و ​​الگوریتم اجماع خاص خود را دارد. این به گسترش تمرکززدایی پروتکل کاردانو کمک می کند. در حالی که زنجیره جانبی می تواند به طور مستقل عمل کند، نهایی بودن بلوک ها از طریق یک مکانیسم توافقی تعیین می شود که بر امنیت زنجیره اصلی متکی است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.