منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Cardano با ارزش بازار از Dogecoin پیشی می‌گیرد

Cardano با ارزش بازار از Dogecoin پیشی می‌گیرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Cardano با ارزش بازار از Dogecoin پیشی می‌گیرد

توکن بلاک چین بومی Cardano، ADA، در رتبه بندی ارزش بازار از Dogecoin (DOGE) پیشی گرفته است. با افزایش بیش از 15 درصدی ADA در هفته گذشته، ارزش توکن کاردانو به 2 میلیارد دلار رسیده است.

تحلیل کاردانو

در همان زمان، قیمت Dogecoin به دنبال رشد کل بازار ارزهای دیجیتال کمتر از 14 درصد افزایش یافت و تنها 1.3 میلیارد دلار به ارزش بازار آن اضافه کرد. از امروز، توکن کاردانو هشتمین دارایی بزرگ رمزنگاری شده از نظر ارزش است، در حالی که Dogecoin نهمین دارایی است. هر دو توکن نسبتاً از نزدیکترین همسایگان خود فاصله دارند، توکن بلاک چین چند ضلعی (MATIC) در رتبه بندی 10 قرار دارد و استیبل کوین بایننس، BUSD، در رتبه هفتم قرار دارد.

دلیل رشد توکن کاردانو چیست؟

در سطح جهانی، افزایش قیمت ADA به دلیل افزایش در بازار ارزهای دیجیتال است که به طور کامل در هفت روز گذشته اتفاق افتاد. با این حال، مهم است که اکنون به پشت صحنه کاردانو به عنوان یک بلاک چین نگاه کنیم، به خصوص که گزارش توسعه جدیدی پس از تقریبا 30 روز منتشر شده است.

قیمت کاردانو

توسعه هفتگی Cardano

در طول این مدت، 2.1 میلیون تراکنش در این بلاک چین از اواسط دسامبر انجام شده است که در مجموع به 58.7 میلیون رسیده است. در عین حال، 11 پروژه جدید با مجموع 1162 پروژه به کاردانو آمده است و یک پروژه به طور کامل راه اندازی شده است. انتشار اولین نسخه از یک جعبه ابزار برای ایجاد زنجیره های جانبی سفارشی برای Cardano به همان اندازه مهم است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.