منو سایت

BNB چین بالاتر از اتریوم

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
BNB چین بالاتر از اتریوم

BNB چین از اتریوم پیشی گرفت

زنجیره BNB شاهد افزایش تعداد آدرس‌های کاربر منحصر به فرد در بلاک چین خود بوده است تا جایی که این شبکه در حال حاضر از دومین ارز دیجیتال بزرگ با ارزش بازار یعنی اتریوم (ETH) در این معیار پیشی گرفته است. در پیامی که توسعه دهندگان BNB چین به اشتراک گذاشتند، آنها ادعا کردند که در حال حاضر بزرگترین بلاک چین سطح 1 در جهان هستند. داده های BNB China Explorer نشان می دهد که این شبکه بیش از 230 میلیون آدرس منحصر به فرد دارد که از 217 میلیون آدرس منحصر به فرد در بلاک چین اتریوم پیشی گرفته است.

شبکه بیت کوین با بیش از 1 میلیارد آدرس منحصر به فرد بر روی آن، بزرگترین بلاک چین لایه 1 در جهان باقی مانده است. با این حال، رشد BNB چین قابل توجه است زیرا توانست از اتریوم که اکوسیستم بسیار بزرگتر و توسعه یافته تری دارد، پیشی بگیرد. توسعه دهندگان ZebiNB چین به تعدادی آمار جالب دیگر در مورد این شبکه اشاره کردند، از جمله اینکه در ماه می به 9.8 میلیون تراکنش در روز رسید و در اکتبر به 2.2 میلیون کاربر فعال روزانه رسید. کاربران فعال روزانه در شبکه به عنوان آدرس‌های منحصربه‌فرد در تعامل با قراردادهای هوشمند در روز تعریف می‌شوند.

رشد شبکه به دلیل عوامل متعددی از جمله معرفی زنجیره‌های جانبی برای پشتیبانی از برنامه‌های کاربردی بیشتر همراه با ارتقاء دیگر برای بهبود عملکرد شبکه است. تیم پروژه همچنین خاطرنشان کرد که 10 میلیون دلار کمک مالی و برنامه تشویقی برای توسعه دهندگان برنامه های کاربردی غیرمتمرکز که کاربران بیشتری را از طریق خلاقیت های خود جذب می کنند، تامین مالی خواهد کرد. علاوه بر این، این شبکه سازمان غیرمتمرکز خودمختار (DAO) را راه‌اندازی کرد، یک API که به کاربران BNB چین هر زمان که با قراردادهایی که به عنوان مخرب علامت‌گذاری شده‌اند در تعامل باشند، هشدار می‌دهد.

بایننس کوین به طور مرتب توسط صرافی بایننس سوزانده می شود. این توکن در ابتدا در یک عرضه اولیه سکه (ICO) برای تامین مالی توسعه بایننس فروخته شد و همانطور که در وایت پیپر آن ذکر شده است، بایننس از درآمد حاصل از آن برای سوزاندن توکن ها استفاده می کند تا زمانی که عرضه در گردش آن به 100 میلیون برسد. در ماه اکتبر، بایننس اعلام کرد که آخرین سوزاندن توکن بایننس کوین در این فصل منجر به از دست دادن بیش از 2 میلیون توکن به ارزش بیش از 575 میلیون دلار در حال حاضر شد. به گفته بایننس، در مجموع 2,065,152.42 توکن بایننس کوین به عنوان بخشی از آخرین سوزاندن توکن فصلی آن سوزانده شد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.