منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Bithub به دستکاری قیمت و تراکنش های تقلبی متهم شده است

Bithub به دستکاری قیمت و تراکنش های تقلبی متهم شده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Bithub به دستکاری قیمت و تراکنش های تقلبی متهم شده است

طبق گزارش رسانه های محلی، دادستان های کره جنوبی به صرافی ارزهای دیجیتال Bithumb به اتهام دستکاری قیمت و تراکنش های تقلبی در توکن های محلی از جمله GoMoney2 و Pixel Coin حمله کرده اند. مدیران Bithumb اوایل این هفته به طور جداگانه به اتهام اختلاس و دستکاری قیمت متهم شدند.

دفتر دادستانی ناحیه جنوبی سئول به آژانس یونهاپ گفت که تحقیقات در مورد Bithub برای جمع آوری داده های تراکنش GoMoney2 و Pixel Coin بوده است. GoMoney2 هنوز در Bithub معامله می شود، در حالی که Pixel Coin هرگز در این پلتفرم لیست نشده است. گزارش‌ها حاکی از آن است که دادستان‌ها قصد دارند صرافی‌های محلی Coinone و Upbit را جستجو و توقیف کنند که هر دو Pixel را به دلیل عدم رعایت استانداردهای داخلی از فهرست خارج کردند.

به طور جداگانه، دادستانی در سئول روز چهارشنبه حکم بازداشت رئیس بیتهام، کانگ جونگ هیون را به اتهام اختلاس و معاملات متقلبانه صادر کرد. خواهر او، کانگ جی یون، مدیرعامل دو شرکت وابسته به Bithum، Inbiogen و Bucket Studio است که در ماه ژانویه نیز توسط مقامات به دلیل اختلاس و دستکاری قیمت سهام مورد بررسی قرار گرفتند. Kang’s Inbiogen مالک شرکت سازنده تجهیزات ویدیویی Vidente است که بزرگترین سهامدار Bithub است.

Bithub دومین صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال در کره جنوبی از نظر حجم معاملات است و یکی از پنج پلتفرم دارای مجوز کامل در این کشور است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.