Binance و MasterCard برای راه اندازی یک کارت اعتباری رمزنگاری در برزیل همکاری خواهند کرد

Binance و MasterCard برای راه اندازی یک کارت اعتباری رمزنگاری در برزیل همکاری خواهند کرد

بایننس و مستر کارت برای راه اندازی کارت اعتباری کریپتو در برزیل همکاری می کنند

بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، با این غول خدمات مالی برای راه‌اندازی یک کارت اعتباری کریپتو در برزیل همکاری کرده است. بایننس و مسترکارت قبلاً چنین قابلیتی را در آرژانتین راه اندازی کرده اند. همانطور که رویترز امروز (30 ژانویه) گزارش داد، بایننس کارت هنوز در مرحله آزمایش بتا است و باید در هفته های آینده در دسترس کاربران قرار گیرد. این حرکت نتیجه هدف صرافی بایننس برای گسترش ارتباط بین امور مالی سنتی و ارزهای دیجیتال است.

بایننس گفت برزیل یکی از بازارهای کلیدی است، در حالی که مشتریان جدید و فعلی مجاز به استفاده از کارت در هر فروشگاهی که از خدمات پرداخت مسترکارت استفاده می کند، خواهند بود. این نهادها تابستان گذشته برای یک کارت اعتباری رمزنگاری در آرژانتین شریک شدند که تا 8 درصد پول نقد را در بایننس کوین برای خریدهای خاص ارائه می دهد. مشتریان می توانند تا سقف 45000 پزو (241 دلار) در روز یا حداکثر 18000 پزو (964 دلار) در ماه برداشت کنند. خرید روزانه به 90000 پزو (482 دلار) محدود می شود، در حالی که خرید ماهانه نمی تواند از 360000 پزو (1929 دلار) تجاوز کند.

کارت‌های اعتباری رمزنگاری شده از Binance و MasterCard که در برزیل و آرژانتین راه‌اندازی شده‌اند می‌توانند علاقه به ارزهای دیجیتال را افزایش داده و شمول مالی را در منطقه بهبود بخشند. اگرچه برزیل بزرگترین بازار مالی در آمریکای جنوبی است، ده ها میلیون برزیلی به خدمات مالی اولیه دسترسی ندارند. از سوی دیگر، مردم محلی، از جمله رهبران جهانی، مشتاق پذیرش ارزهای دیجیتال هستند، به طوری که 41 درصد از شرکت کنندگان در نظرسنجی به داشتن رمزارز اعتراف کردند. وضعیت مشابه با همسایه جنوب غربی آن، آرژانتین است. دارایی های دیجیتال، به ویژه بیت کوین و استیبل کوین ها، به دلیل آشفتگی های سیاسی، تورم فوق العاده و مشکلات مالی عمومی به طور فزاینده ای محبوب شده اند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.