منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Binance اخیراً بیش از 600 میلیون BNB سوزانده است

Binance اخیراً بیش از 600 میلیون BNB سوزانده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Binance اخیراً بیش از 600 میلیون BNB سوزانده است

بایننس، صرافی پیشرو ارزهای دیجیتال، اعلام کرد که بیش از 2.06 میلیون توکن به ارزش بیش از 600 میلیون دلار در آخرین سه ماهه سوزاندن توکن BNB از دست رفته است. به گفته بایننس، در مجموع 2,064,494.32 BNB در یک تراکنش سوخته است.

مکانیسم رایت BNB بایننس برای کمک به کاهش عرضه ارز دیجیتال از 200 میلیون به 100 میلیون در طول زمان طراحی شده است. این مکانیسم در طول زمان دستخوش تغییرات زیادی شده است تا به سرعت سوزاندن توکن ها پس از جهش قیمت BNB کمک کند.

این صرافی ارز دیجیتال تاکنون موفق شده است 21 درصد از کل مبلغ هدف خود را بسوزاند. شایان ذکر است که ذخیره توکن ها شامل ارسال آنها به آدرس های ذخیره شده یا آدرس هایی است که توسط هیچکس در شبکه کنترل نمی شود. از آنجایی که هیچ‌کس این آدرس‌ها را کنترل نمی‌کند، توکن‌های موجود در آن‌ها برای همیشه از گردش خارج شده‌اند و عرضه در گردش ارزهای دیجیتال را کاهش می‌دهند.

علاوه بر سوزاندن توکن خودکار سه ماهه بایننس، زنجیره BNB، شبکه خانگی توکن BNB، استاندارد BEP-95 را در اکتبر 2021 معرفی کرد که با سوزاندن بخش ثابتی از هزینه های گاز در هر بلوک، جنبه کاهش تورم اضافی به ارز دیجیتال اضافه می کند. . اضافه می کند

نسبت دقیق سوزانده شده از طریق BEP-95 توسط مکانیسم‌های حاکمیتی روی زنجیره تعیین می‌شود و این سوزاندن توکن‌ها حتی پس از دستیابی Binance به هدف خود برای سوزاندن نیمی از کل عرضه BNB ادامه خواهند داشت.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.