منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Bankman Fried به دنبال حق انتقال توکن های FTX است

Bankman Fried به دنبال حق انتقال توکن های FTX است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Bankman Fried به دنبال حق انتقال توکن های FTX است

وکلای سام بنکمن فرید استدلال می کنند که او باید به دارایی ها و ارزهای دیجیتال متعلق به شرکت سابقش FTX دسترسی داشته باشد و دلیلی وجود ندارد که او را در قبال تراکنش های غیرمجاز قبلی مسئول بدانیم.

بانکدار فرید، که در 11 نوامبر 2022 پس از اعلام ورشکستگی صرافی ارزهای دیجیتال از سمت مدیرعاملی FTX استعفا داد، در حال حاضر با اتهاماتی از جمله کلاهبرداری و پولشویی مواجه است، اما او خود را بی گناه دانسته است. به عنوان بخشی از شرایط وثیقه، بانکمن فرید از حضور در ارزهای دیجیتال FTX و بازوی تجاری آن، Alameda Research، محروم شد، زیرا دولت به نقل و انتقالات غیرقانونی انجام شده از کیف پول های Alameda اشاره کرد.

تقریباً سه هفته از کنفرانس اولیه پیش از محاکمه می گذرد، و ما حدس می زنیم که تحقیقات دولت آنچه را که آقای بنکمن-فرید همیشه گفته است، تأیید کرده است. در نامه ای در 28 ژانویه وکیل بنکمن-فرید، مارک کوهن، گفت که به دارایی ها دسترسی نداشته یا به آنها منتقل نکرده است. کوهن به لوئیس کاپلان، قاضی در ناحیه جنوبی نیویورک گفت.

با توجه به اینکه تنها مبنای ارائه شده برای درخواست این شرط تایید نشده است، معتقدیم شرط وثیقه تعیین شده از سوی دادگاه باید لغو شود.»

در بیانیه ای در 27 ژانویه، وزارت دادگستری ایالات متحده درخواست ممنوعیت ارتباطی به عنوان شرط وثیقه اضافی کرد و گفت که بنکمن-فرید تلاش کرده است با رایان میلر، وکیل عمومی FTX و شاهد احتمالی در این پرونده تماس بگیرد. پاسخ کوهن به طور کلی با این محدودیت موافق است، اما می‌گوید بنکمن-فرید همچنان باید به برخی از کارمندان سابق، از جمله جرج لرنر، درمانگرش دسترسی داشته باشد. کوهن گفت:

الزام آقای بنکمن-فرید به داشتن وکیل در هر گونه ارتباط با کارمند سابق یا فعلی FTX، فشار بی موردی بر منابع او وارد می کند و توانایی او را برای دفاع از این پرونده مختل می کند.» بسیاری از این افراد از دوستان آقای فرید بنکمن هستند. . اعمال یک محدودیت کلی برای تماس او با آنها منبع مهم حفاظت شخصی را از بین می برد.”

کوهن گفت Benkman-Fried سعی کرد در پیام‌هایی که به میلر و مدیر عامل جدید FTX جان ری III ارسال شده بود، “کمک خود” را ارائه دهد، که ظاهراً توسط گیرندگان نام‌گذاری شده نادیده گرفته شد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.