منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Arzinja Mag Whales در یک ماه 4.5 میلیارد دلار اتریوم جمع آوری می کند

Arzinja Mag Whales در یک ماه 4.5 میلیارد دلار اتریوم جمع آوری می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Arzinja Mag Whales در یک ماه 4.5 میلیارد دلار اتریوم جمع آوری می کند

نهنگ ها در یک ماه 4.5 میلیارد دلار اتریوم جمع آوری می کنند

داده‌های بلاک چین نشان می‌دهد که آدرس نهنگ‌های میلیاردر با حداقل ۱ میلیون دلار اتریوم در دارایی‌هایشان، ۳.۵ میلیون اتریوم در ماه گذشته جمع‌آوری کرده است، به این معنی که دارایی‌های آن‌ها در این دوره ۱۴ درصد افزایش یافته است.

این بدان معناست که از 11 سپتامبر، 132 آدرس اتریوم با بیش از 1 میلیون دلار دارایی، در مجموع 4.48 میلیارد دلار به کیف پول خود اضافه کرده اند که بر اساس پلتفرم تحلیلی زنجیره ای Sentiment، دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار است.

در زمان نگارش این مقاله، داده های بازار نشان می دهد که اتریوم با قیمت 1280 دلار به ازای هر توکن معامله می شود که در 24 ساعت گذشته حدود 1.1 درصد از ارزش خود را از دست داده است. طی 30 روز گذشته، ارز دیجیتال در بحبوحه کاهش گسترده تر بازار کریپتو، 5.2 درصد سقوط کرده است.

در یک توییت جداگانه، Sentiment همچنین دریافت که سایر آدرس‌های نهنگ و کوسه اتریوم با موجودی کمتر ETH دارایی خود را فروخته‌اند. به گفته این شرکت، آدرس‌های کوسه و نهنگ اتریوم که بین 100 تا 1 میلیون دلار در اتریوم نگهداری می‌شوند، طی 5 هفته شاهد کاهش 3.3 میلیون توکن بوده‌اند. این فروش پیش از آن صورت گرفت که مدیر دارایی 4.5 تریلیون دلاری Fidelity از برنامه های خود برای ارائه حضانت و تجارت اتریوم به مشتریان سازمانی خود رونمایی کرد. اعلامیه این شرکت نشان داد که سرمایه گذاران می توانند اتریوم را با استفاده از همان مدلی که امروز برای سرمایه گذاری در بیت کوین ارائه شده است، خریداری، بفروشند و انتقال دهند.

با وجود افزایش کارمزد تراکنش ها و کاهش زمان پردازش در نتیجه، شبکه اتریوم در چند ماه گذشته به طور پیوسته رشد کرده است و در اوایل سال جاری از 200 میلیون آدرس منحصر به فرد فراتر رفته است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

4/5 – (1 امتیاز)