منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Arzinja Mag The Shiba Ino سوزاندن توکن و تاثیر آن بر قیمت

Arzinja Mag The Shiba Ino سوزاندن توکن و تاثیر آن بر قیمت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Arzinja Mag The Shiba Ino سوزاندن توکن و تاثیر آن بر قیمت

سوزاندن توکن شیبا اینو و تأثیر آن بر قیمت

برخلاف روند اخیر، نرخ سوزاندن توکن شیبا اینو [SHIB] در 24 ساعت گذشته، 1858٪ افزایش یافته است. بر اساس داده های Shibburn، این افزایش تعداد کل SHIB های سوخته شده در این مدت را به 45,165,582 SHIB رساند. با انجام این کار، کل شبا سوخته از زمان پرتاب اولیه اکنون به 410.38 تریلیون رسیده است.

سوزی شیبا توکن

شیبا به طور غیرمعمول از روند افزایش سرعت سوختن و کاهش حجم پیروی نکرد. با توجه به CoinMarketCap، حجم شیبا 32.86 درصد (در طول مدت مشابه افزایش نرخ سوزاندن توکن) افزایش یافت. با حجم معاملات 24 ساعته 123.72 میلیون دلار، قیمت SHIB نتوانست واکنش مثبتی نشان دهد زیرا موقعیت تقریباً خنثی را در 0.000010 دلار ترجیح داد.

در حالی که نتیجه کلی ممکن است تعجب آور باشد، رویدادهای غیرعادی دیگری نیز وجود داشت که منجر به وضعیت فعلی شد. نگاهی به نمودار نشان داد که انباشت و توزیع شیبا به شدت افزایش یافته است. خط انباشت و توزیع (ADL) در 97.95 تریلیون به این معنی است که تقاضای زیادی برای SHIB وجود دارد. در این مورد، معامله گران نه تنها برای نگهداری خرید می کردند، بلکه از توکن برای معامله نیز استفاده می کردند.

با وجود واکنش عصبی قیمت، به نظر می رسد ADL نیز از 21 اکتبر به افزایش حمایت شیبا کمک کرده است. در زمان انتشار، SHIB سطح پشتیبانی را 0.00000994 دلار نگه داشته است. با این حال، نشانه هایی وجود داشت که حمایت ممکن است به اندازه کافی قوی نباشد. این حالت توسط شاخص حرکت جهت (DMI) آشکار شد. با توجه به شاخص DMI، به نظر می رسید که SHIB در خطر سقوط به دست خرس ها قرار دارد.

این به دلیل ناتوانی خریداران (سبز) در غلبه بر قدرت فروشندگان (قرمز) است. علاوه بر این، جهت میانگین شاخص (ADX) نزدیک به یک حرکت جهتی قوی بود. با ADX در 23.58، حرکت بیشتر به سمت شمال می تواند برای سرمایه گذارانی که به دنبال سودهای کوتاه مدت هستند، عذاب بکشد.

سوزی شیبا توکن

داده های چنین شیبا

داده های مدار از Sentiment نشان داد که SHIB از نظر تیراژ یک روزه کار زیادی انجام نداده است. در واقع کاهش از 18 اکتبر تا زمان نگارش این مقاله چشمگیر بود. این پلتفرم نشان داد که تیراژ شبا در زمان نگارش این مقاله 532.71 میلیارد بوده است. وضعیت توکن در گردش نیز ممکن است ثابت کند که سرمایه گذاران باید توکن های DMI را جدی بگیرند.

تعداد معاملات نیز مثبت نبود. Sentiment تعداد معاملات را در زمان انتشار 133 میلیارد ثبت کرد. به این ترتیب، به نظر می رسید SHIB در حال از دست دادن قدرت خود برای جذب سرمایه گذاران بیشتر است. با در نظر گرفتن همه این داده ها، SHIB ممکن است نیاز به افزایش “همه موارد” در نمودارها و مدار داشته باشد تا شاهد افزایش قابل توجهی باشد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.