منو سایت

Arzinja Mag Scatcoin Mango Fraud 117 میلیون دلار

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Arzinja Mag Scatcoin Mango Fraud 117 میلیون دلار

Scatcoin Mango 117 میلیون دلار کلاهبرداری کرد

تنها یک هفته پس از کلاهبرداری 117 میلیون دلاری از Mango Markets، آبراهام آیزنبرگ اکنون به 100000 دلار از یک پروژه تقلبی بیت کوین به نام Mango Ino می بالد و دوباره ادعا می کند که هیچ اشتباهی انجام نداده است. آیزنبرگ اخیراً به عنوان یکی از افراد پشت سر اختلاس اخیر 117 میلیون دلاری از پلتفرم مالی غیرمتمرکز (DeFi) سولانا، Mango Markets، که او همچنین ادعا کرد “مشروع” است، ظاهر شد.

آیزنبرگ در پستی در ۲۳ اکتبر در توییتر گفت که این طرح شامل پیاده‌سازی یک ارز دیجیتال به نام Mango Ino می‌شود که به گفته او هدف آن «سوء استفاده از ربات‌هایی» است که توکن‌های تازه راه‌اندازی شده را از بین برده‌اند. آیزنبرگ گفت این استراتژی شامل استقرار توکن‌ها، افزودن نقدینگی و سپس فروش توکن‌ها به محض خرید ربات‌ها است.

درست مانند سوء استفاده از Mango Markets، زمانی که مردم در توییتر اخلاق و قانونی بودن کل آزمایش را زیر سوال بردند، آیزنبرگ ادعا می کند که هیچ قانونی را زیر پا نمی گذارد زیرا هیچ تبلیغی برای توکن وجود نداشت:

کدام بخش Mango Ino قطعاً یک اوراق بهادار نیست (بدون بازاریابی و غیره)، بدون وعده، فقط معاملات نقدینگی بازار باز است.

آیزنبرگ گفت که این توکن توانسته است بیش از 25000 دلار در “سرمایه گذاری/قمار” در نیم ساعت بدون هیچ تبلیغاتی به دست آورد و این واقعیت به این معنی است که ما هنوز با پایین ترین سطح فاصله داریم.

او همچنین به صراحت نسبت به خرید توکن هشدار داد زیرا “در صورت خرید این توکن، قطعا تمام پول خود را از دست خواهید داد.”

روز قبل از یک ارز دیجیتال به نام Mango Ino استفاده می کردم و چیزی را تبلیغ نکردم. در عرض نیم ساعت بیش از 250000 سرمایه گذاری/قمار برنده شوید.

نمادهای بی معنی مدام می آیند. توکن Mango Ino نمونه دیگری از توکن‌هایی است که اخیراً با وجود نداشتن هیچ گونه ابزاری، بازار مشکوکی را به دست آورده است. علامتی که معمولاً با بازارهای گاوی مرتبط است.

در اوایل این ماه، یک میم سکه به نام “THE” توکن در پاسخ به پست طنز 14 اکتبر در توییتر توسط بنیانگذار اتریوم، ویتالیک بوترین، ایجاد شد که خواستار یک پروژه به راحتی قابل تغییر به نام “پروتکل” بود.

THE متعاقباً بلافاصله پس از توییت بوترین بر روی اتریوم و زنجیره هوشمند بایننس راه اندازی شد و تا 20 اکتبر 77 درصد افزایش یافت، اگرچه در زمان نگارش این مقاله 60 درصد کاهش یافته و به 0.015 دلار رسیده است.

این توکن که در صرافی هایی مانند UniSwap v3، MaxiGlobal و BitGet فهرست شده است، به نظر می رسد هیچ عملکرد دیگری جز به روز رسانی یک جوک ایجاد شده توسط Vitalik برای تقویت حدس و گمان های کور ندارد.

شرکت امنیت سایبری بلاک چین PeckShield خواستار احتیاط در مورد توکن شده است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.