منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Arzinja Mag Reddit اکنون کیف پول NFT بیشتری نسبت به بازار OpenC دارد

Arzinja Mag Reddit اکنون کیف پول NFT بیشتری نسبت به بازار OpenC دارد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Arzinja Mag Reddit اکنون کیف پول NFT بیشتری نسبت به بازار OpenC دارد

اکثر کیف پول های reddit فقط برای آواتارهای NFT ساخته شده اند. اکنون در مجموع 3 میلیون کیف پول روی این پلتفرم ایجاد شده است. گزارش ها نشان می دهد که از هر ده کیف پول Reddit، هشت مورد پس از معرفی آواتارهای NFT ایجاد شده است. این اطلاعات در طی پانل کنفرانس TechCrunch فاش شد. Pali Bhatt، مدیر ارشد محصولات Reddit، یکی از شرکت کنندگان در پنل بود که گفت که بیش از 3 میلیون کاربر این پلتفرم از کیف پول های Reddit برای ذخیره ارزهای دیجیتال استفاده کرده اند.

این ربات همچنین خاطرنشان کرد که 2.5 میلیون از این کیف پول ها برای خرید آواتارهای NFT ساخته شده اند. جالب اینجاست که بزرگترین بازار توکن های غیر سنتی، OpenC، تنها 2.3 میلیون کیف پول فعال دارد. این بدان معنی است که Reddit به طور بالقوه کیف پول های فعال بیشتری نسبت به OpenC دارد.

کیف پول NFT Reddit

Reddit به کاربران اجازه می دهد آواتارهای NFT را با قیمت 9.99 تا 99.99 دلار خریداری کنند. آواتارها دیگر در دسترس نیستند زیرا فقط 40000 طراحی شده است. این تنها پلتفرم رسانه اجتماعی نیست که این اجازه را می دهد، زیرا توییتر همچنین به کاربران اجازه می دهد از NFT ها به عنوان عکس پروفایل استفاده کنند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)