منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Arzinja Mag Meta مایکروسافت آفیس را به Metaverse می آورد

Arzinja Mag Meta مایکروسافت آفیس را به Metaverse می آورد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Arzinja Mag Meta مایکروسافت آفیس را به Metaverse می آورد

همکاری متا و مایکروسافت در متاورس

Meta Platform با غول فناوری مایکروسافت همکاری کرده است تا مجموعه ای از محصولات Microsoft Office 365 را در Metaverse خود ارائه دهد تا شرکت ها را به کار در محیط های مجازی تشویق کند. در کنفرانس MetaConnect 2022 در 11 اکتبر، ساتیا نادلا، مدیر عامل مایکروسافت گفت که اپلیکیشن تماس ویدیویی Teams با هدست های واقعیت مجازی “Quest” و “Quest Pro” متا که اخیراً رونمایی شده است، یکپارچه می شود و به مردم اجازه می دهد در فضای مجازی زندگی کنند. به عنوان اتاق هیئت مدیره جمع آوری کنید.

برنامه های کاربردی آشنای بهره وری مایکروسافت مانند Word، Excel، PowerPoint، Outlook و SharePoint نیز در Metaverse Meta در دسترس خواهند بود. نادلا افزود، قابلیت‌های آینده شامل امکان استریم از یک کامپیوتر ابری ویندوز به هدست متا است. نادلا گفت که برنامه‌های مدیریت هویت در سطح سازمانی و دستگاه‌های تلفن همراه مایکروسافت با هدست‌های Quest و Quest Pro Metaverse سازگار خواهند بود و به شرکت‌ها این امکان را می‌دهند که هدست‌های VR را در شبکه‌های شرکتی خود مانند رایانه‌ها یا تلفن‌ها مدیریت و ایمن کنند.

متا شرط بندی کرده است که هدست جدید Quest Pro کاربران را به یک روز کاری مجازی وسوسه کند. این شرکت ادعا می کند که تجهیزات جدید راحت تر، با عملکرد بهتر و وضوح بهبود یافته در وضوح بالاتر نسبت به هدست های فعلی خود هستند. همچنین گفته می‌شود که Quest Pro بازخورد «شهودی» بیشتری برای کنترل‌کننده‌های دستی خود دارد، جایی که آواتار مجازی کاربر از حالات چهره واقعی آن‌ها مانند لبخند و چشمک تقلید می‌کند.

نادلا در سخنرانی اصلی خود با اشاره به سیاست‌های کنونی کار از راه دور که برای اولین بار به دلیل محدودیت‌های کووید معرفی شد، گفت که همه‌گیری ویروس کرونا فرصتی برای دمیدن جانی تازه به محل‌های کاری قبلی ایجاد کرده است. نادلا گفت:

ما تجربه ملاقات همه جانبه تیم های مایکروسافت را به Quest Meta و Metaverse آن می آوریم تا راه های جدیدی را برای ارتباط با یکدیگر به افراد ارائه دهیم.

مارک زاکربرگ، مدیرعامل متا افزود:

همانطور که کار رو در رو رشد می کند، ما می خواهیم همه این توانایی را داشته باشند که در محل کار حضور داشته باشند.

تیم های مایکروسافت همچنین با فضای جلسات تجاری VR متا به نام Horizon Workroom به صورت متقابل سازگار خواهد بود. زاکربرگ گفت این تجربه چند دستگاهی در قلب دفتر مجازی آینده خواهد بود. از زمانی که این شرکت در سال گذشته نام خود را از فیس بوک به متا تغییر داد، تمرکز و منابع آن به شدت به سمت ساخت چیزی که زاکربرگ آن را متاورس “باز” ​​و “قابل همکاری” می نامد تغییر کرده است. با صرف میلیاردها دلار برای تامین سخت‌افزار و دنیای مجازی لازم، و صرف 5.7 میلیارد دلار تنها در سال 2022، بازوی تحقیق و توسعه این شرکت، Reality Labs، ارزان نبود.

علیرغم این ضررها، زاکربرگ نسبت به “فرصت فوق العاده” پیش رو خوشبین بود و حتی اعتراف کرد که چنین ضررهایی می تواند برای چندین سال دیگر ادامه یابد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.