منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Arzinja Mag Dogecoin Hasshrate به بالاترین سطح 7 ماهه رسیده است

Arzinja Mag Dogecoin Hasshrate به بالاترین سطح 7 ماهه رسیده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Arzinja Mag Dogecoin Hasshrate به بالاترین سطح 7 ماهه رسیده است

بر اساس داده‌های CoinWarz، هش‌ریت جهانی بلاک‌چین Dogecoin به بالاترین حد هفت ماهه خود یعنی حدود ۸۱۵ تراهش در ثانیه (TH/s) رسیده است. این افزایش را می توان به خرید توییتر توسط ایلان ماسک و افزایش علاقه به این شبکه نسبت داد.

دوج کوین بخرید

این رقم، در حالی که هنوز حدود 19.4 درصد نسبت به هش بالاتر قبلی 1.34 پتاهش در ثانیه (PH/s) که در آوریل به دست آمده بود، کاهش یافته است، نشان دهنده افزایش است. علاقه به تخصیص قدرت محاسباتی برای کسب پاداش بلاک دومین بلاک چین بزرگ اثبات کار (PoW) است. احتمالاً می توان این علاقه را به اقدامات انجام شده توسط ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، یکی از حامیان قدیمی Dogecoin، برای خرید پلت فرم میکروبلاگینگ توییتر نسبت داد. طبق گزارش بلومبرگ، مهلت نهایی برای بستن معامله به سرعت نزدیک می شود، اگرچه گفته می شود که شرکت رسانه های اجتماعی اقداماتی را برای آماده شدن برای فروش انجام می دهد.

آیا سرمایه گذاران Dogecoin برای خرید توییتر ماسک آماده می شوند؟

پس از خرید توییتر، حدس زده می شود که ماسک به سمت پیاده سازی DOGE، توکن مادر بلاک چین Dogecoin در توییتر حرکت کند. مدیر عامل میلیاردر اغلب گفته است که به حمایت از Dogecoin ادامه خواهد داد و حتی اکنون memecoin را به عنوان پرداخت در شرکت های خود می پذیرد. در همین حال، سرمایه گذاران در DOGE نیز نشانه هایی از خوش بینی برای افزایش قیمت پس از تکمیل خرید نشان می دهند. U.Today اخیرا گزارش داد که نهنگ ها در حال احتکار DOGE هستند. به خصوص نهنگ های زنجیره بایننس که این توکن را به 10 دارایی برتر خود بازگرداندند. طبق داده‌های CoinMarketCap، Dogecoin در حدود 0.06 دلار معامله می‌شود که در 24 ساعت گذشته در زمان نوشتن 0.19 درصد افزایش یافته است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)