منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Arzinja Mag Coinbase در تلاش است USDC را در خارج از ایالات متحده بپذیرد

Arzinja Mag Coinbase در تلاش است USDC را در خارج از ایالات متحده بپذیرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Arzinja Mag Coinbase در تلاش است USDC را در خارج از ایالات متحده بپذیرد

صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده Coinbase می گوید پذیرش USD Coin (USDC) در خارج از ایالات متحده “محافظه کارانه تر” بوده است و معتقد است که این نتیجه کارمزدهای تبدیل ارز بین المللی است. در بیانیه ای در 20 اکتبر، صرافی Coinbase اعلام کرد که در حال حاضر سه برابر بیشتر USDC با دلار آمریکا نسبت به سایر ارزها خریداری می شود.

در حال حاضر، 3 برابر بیشتر USDC با دلار در مقایسه با ارزهای مختلف خریداری می شود. بخشی از این امر به این دلیل است که در خارج از ایالات متحده، کاربران معمولاً باید هزینه هایی را در فرآیند تبدیل ارز محلی خود به USDC بپردازند، که مانعی برای پذیرش گسترده تر بین المللی است.

کوین بیس گفت که سود استیبل کوین‌هایی مانند USDC را به نفع ساکنان کشورهایی می‌بیند که به سکه‌ای نیاز دارند که ارزش آن نوسان نداشته باشد، بسیار مقرون به صرفه باشد و به منابع مالی غیرمتمرکز (DeFi) دسترسی داشته باشد. این صرافی اعلام کرد که قصد دارد “راه های بیشتری برای دسترسی کاربران به USDC ایجاد کند” و تمام مشتریانی که USDC را با استفاده از هر ارز فیات خریداری یا می فروشند، رد خواهد کرد.

در سال 2018، Coinbase با شرکت فناوری پرداخت Circle برای تشکیل یک کنسرسیوم مرکزی برای توسعه USDC، که در حال حاضر دومین استیبل کوین بزرگ پس از Tether و چهارمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار است، همکاری کرد.

استیبل کوین‌هایی مانند USDC به عنوان جایگزینی ارزان‌تر و سریع‌تر برای سیستم‌های انتقال پول سنتی برای ارسال ارزش بین کشورها دیده می‌شوند. گزارش اخیر Chainalysis به استفاده از استیبل کوین‌ها برای حواله‌ها به‌عنوان محرک اصلی پذیرش رمزارز در آمریکای لاتین اشاره می‌کند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)