منو سایت

Arzinja Mag کاهش فعالیت های نهنگ بیت کوین

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Arzinja Mag کاهش فعالیت های نهنگ بیت کوین

در بحبوحه گسترش بازار نزولی ارزهای دیجیتال، تماشای فعالیت نهنگ‌ها در دارایی‌هایی مانند بیت‌کوین (BTC) به یک شاخص حیاتی برای ردیابی نکات احتمالی قیمت‌ها در آینده تبدیل شده است. در همین راستا، فعالیت نهنگ های زنجیره ای بیت کوین در هفته های اخیر کاهش یافته است زیرا قیمت بیت کوین در حدود 20000 دلار تثبیت شده است.

به طور خاص، تا 23 اکتبر، تراکنش های نهنگ بیت کوین شامل 100 بیت کوین به 106 کاهش یافته است، که نشان دهنده کاهش تقریباً 86 درصدی از 813 تراکنش ثبت شده در 25 جولای است.

قیمت بیت کوین

پیامدهای کاهش تجارت نهنگ بیت کوین

شایان ذکر است که اغلب تراکنش‌های نهنگ بیت کوین معمولاً مسئول نوسانات ناگهانی قیمت در فضای کریپتو هستند. نوسانات فعالیت نهنگ به اقدام احتمالی صعودی یا نزولی قیمت اشاره دارد. در واقع افزایش تعداد معاملات می تواند به معنای افزایش نوسانات بازار باشد. بنابراین، کاهش فعالیت نهنگ بیت کوین زمانی رخ داد که قیمت این ارز دیجیتال پیشرو در محدوده 19000 تا 20000 دلار تثبیت شد. در نتیجه، بیت کوین همچنان به نوسانات آهسته خود ادامه می دهد.

علاوه بر این، تجزیه و تحلیل فعالیت نهنگ می تواند سرنخ هایی را در مورد اقدام بعدی قیمت بیت کوین ارائه دهد. از نظر تاریخی، افزایش معاملات نهنگ بیت‌کوین در دوره‌های نزولی نشان‌دهنده قیمت پایین احتمالی است، در حالی که افزایش چنین معاملاتی در دوره‌های صعودی نشان‌دهنده سطح بالای احتمالی قیمت است.

در عین حال، درک مقصد تجارت صید نهنگ بسیار مهم است. در این حالت، زمانی که مقادیر زیادی بیت کوین به یک صرافی سپرده می‌شود، نشان می‌دهد که یک نهنگ یا سرمایه‌گذار با ارزش خالص در حال برنامه‌ریزی برای فروش بیت‌کوین و سود بالقوه است. علاوه بر این، کاهش تراکنش ها را می توان به عنوان افزایش فعالیت «HODLing» تعبیر کرد و سرمایه گذاران باتجربه ترجیح می دهند سکه های خود را در کیف پول های سرد و دور از صرافی ها ذخیره کنند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.