منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Arzinja Mag قوانین مالیاتی جدید برای NFTها و ارزهای دیجیتال

Arzinja Mag قوانین مالیاتی جدید برای NFTها و ارزهای دیجیتال

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Arzinja Mag قوانین مالیاتی جدید برای NFTها و ارزهای دیجیتال

سرویس درآمد داخلی ایالات متحده (IRS) پیش نویس دستورالعمل مالیات بر درآمد سالانه خود را روز دوشنبه به روز کرد. در این پیش نویس، طبقه مشمول مالیات «ارزهای دیجیتال» حذف شده و عبارت «دارایی های دیجیتال» جایگزین شده است که به صراحت شامل توکن های غیرقابل تعویض (NFT) می شود.

از زمانی که NFTها در سال 2021 وارد صحنه شدند، در مورد تعریف مالیاتی آنها سردرگمی وجود داشت، به طوری که برخی از کارشناسان پیشنهاد می کنند که ممکن است به عنوان کالاهای کلکسیونی طبقه بندی شوند و بنابراین مشمول نرخ مالیات بر عایدی سرمایه بالاتری نسبت به سایر دارایی ها مانند سهام، اوراق قرضه یا ارزهای دیجیتال می شوند. . با این حال، به جای گروه بندی با هنرهای کلکسیونی، عتیقه جات یا جواهرات، IRS آن را در رده وسیع تری از دارایی های دیجیتال قرار داده است. در پیش نویس دستورالعمل آمده است:

دارایی های دیجیتال هر گونه نمایش دیجیتالی از ارزش است که در یک دفتر کل توزیع شده امن رمزنگاری شده یا سایر فناوری های مشابه ثبت شده است. به عنوان مثال، دارایی‌های دیجیتال شامل توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و ارزهای مجازی مانند ارزهای دیجیتال و استیبل کوین‌ها هستند.

دستورالعمل‌های ثبت مالیات سال گذشته ایالات متحده، «ارز مجازی» را به صورت محدودتر به عنوان یک توکن دیجیتالی «که به عنوان واحد حساب، ذخیره‌سازی ارزش یا وسیله مبادله عمل می‌کند» تعریف می‌کند. طبق آخرین سند، سرمایه‌گذاران کریپتو باید درآمد مشمول مالیات از هرگونه فروش، مبادله، هدیه یا انتقال NFT را برای سال مالیاتی 2022 گزارش کنند. دستورالعمل های مالیاتی نهایی هنوز منتشر نشده است، بنابراین تعاریف ارز دیجیتال هنوز قابل اصلاح است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)