منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Arzinja Mag در Ethereum Classic علائم صعودی وجود دارد

Arzinja Mag در Ethereum Classic علائم صعودی وجود دارد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Arzinja Mag در Ethereum Classic علائم صعودی وجود دارد

تجزیه و تحلیل کلاسیک اتریوم

اتریوم کلاسیک (ETC) پس از خروج از مثلث نزولی خود در حجم خوب، قوی ماند و تا 30 دلار افزایش یافت. بازار ارزهای دیجیتال در این هفته با تغییرات قابل توجه قیمت بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) با ثبات تر به نظر می رسد. این کاهش اخیر در بازار ارزهای دیجیتال به نفع سکه‌های کوچک‌تری مانند Ethereum Classic (ETC) بوده است که قدرت واقعی خود را در خروج از روند نزولی طولانی خود نشان داده‌اند. (داده های بایننس)

در حالی که بسیاری از آلت‌کوین‌ها برای توسعه در بازارهای محدوده تلاش کرده‌اند، قیمت اتریوم کلاسیک در نهایت یک حرکت نزولی داشته است، اگرچه در کوتاه‌مدت مقداری حرکت صعودی نشان داده است.

اتریوم کلاسیک از بالای 180 دلار به منطقه 41 دلار سقوط کرد و به بالاترین سطح 75 دلار رسید. قیمت اتریوم کلاسیک از محدوده 46 دلار عبور کرد، جایی که پشتیبانی ضعیفی برای حفظ فروش ارائه کرد، اما با ادامه کاهش قیمت، این امر بیهوده بود.

قیمت اتریوم کلاسیک به کمترین حد هفتگی 24 دلار سقوط کرد و بلافاصله در تلاش برای عبور از محدوده قیمتی بازگشت.

از آنجایی که بازار امیدوارکننده‌تر به نظر می‌رسد، می‌توانیم شاهد افزایش قیمت ارز دیجیتال به بالای 30 دلار در حجم خوب باشیم، جایی که قیمت فضای بیشتری برای افزایش دارد.

اتریوم کلاسیک ساختار کلی مطلوبی دارد. اگر اتریوم کلاسیک نتواند بالای 31 دلار نگه دارد، آزمایش مجدد 24 دلار امکان پذیر است.

مقاومت قیمت هفتگی در 30-31 دلار.
تعمیر و نگهداری هفتگی 24 دلار.

تجزیه و تحلیل کلاسیک اتریوم

تجزیه و تحلیل کلاسیک اتریوم

در بازه زمانی روزانه، پس از خروج از یک روند نزولی با حجم خوب، زیر مقاومت اصلی خود معامله می شود و سعی می کند به بالای 30 دلار صعود کند.

Ethereum Classic باید بتواند بالای 50 EMA بسته شود و این سطح به عنوان یک مقاومت قوی برای قیمت Ethereum Classic عمل می کند. قیمت 28 دلار مربوط به ارزش 50 EMA است که به عنوان مقاومت برای روند صعودی قیمت به منطقه 32 دلار عمل می کند. بسته شدن اتریوم کلاسیک به بالای 32 دلار نشانه خوبی است زیرا توسط ارزش اصلاحی فیبوناچی 23.6٪ تأیید می شود.

مقاومت روزانه برای قیمت 32 دلار.

پشتیبانی قیمت روزانه 20.50 دلار.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید