منو سایت

Arzinja Mag امکان خرید و فروش NFT در توییتر

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Arzinja Mag امکان خرید و فروش NFT در توییتر

توییتر به کاربران امکان خرید و فروش NFT از طریق توییت ها را می دهد

پلتفرم رسانه‌های اجتماعی توییتر امروز اعلام کرد که به کاربران اجازه می‌دهد تا NFT‌ها را مستقیماً از طریق توییت‌ها با مشارکت چهار بازار خریداری کنند، بفروشند و نمایش دهند.

این ادغام که NFT Tweet Tiles نام دارد، آثار هنری NFT را در یک پنل اختصاصی در داخل یک توییت نمایش می‌دهد و شامل دکمه‌ای است که به کاربران اجازه می‌دهد آن‌ها را در یک بازار NFT فهرست کنند.

این ادغام که هنوز در مرحله آزمایش است، در حال حاضر با بازارهایی از چهار شریک خاص کار می‌کند: بازار مجیک عدن مبتنی بر Solana، بازار توکن‌های دگرجنس‌گرای متقابل پلتفرم Rarible، توسعه‌دهنده بلاک چین Flow Dapper Labs، و پلتفرم ورزشی محور Jump. trade. در مجموع، این بازارها چندین شبکه بلاک چین از جمله اتریوم، سولانا، فلو، پلیگون، تزوس و Immutable X را در بر می گیرند.

این نماینده اضافه کرد که “این ویژگی در حال حاضر با کاربران منتخب توییتر در iOS و وب در حال آزمایش است” و این کاربران اگر در گروه آزمایش باشند، ادغام NFT Tweet Tile را خواهند دید. برای استفاده از این ویژگی نیازی به اشتراک Twitter Blue Premium ندارید.

توییتر قبلا از NFT ها به عنوان عکس های پروفایل تایید شده از طریق سرویس اشتراک توییتر آبی خود در ژانویه پشتیبانی می کرد، اما در حال حاضر فقط از NFT های اتریوم پشتیبانی می کند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.