منو سایت

Arzindza High Street چیست؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Arzindza High Street چیست؟

معرفی Highstreet

High Street یک فراجهان بازی به برد (P2E) است که خرید و بازی را ترکیب می کند. محصولات خیابانی فیزیکی هستند، به این معنی که می توانند به دو شکل دیجیتال و فیزیکی وجود داشته باشند. در حالی که فرم دیجیتال را می توان به عنوان آیتم های درون بازی با کسری از هزینه خریداری کرد، فرم فیزیکی به بازیکنان اجازه می دهد تا خریدهای واقعی را از درون خود بازی انجام دهند. High Street همچنین با فروشگاه‌های بزرگ در سراسر جهان همکاری کرده است تا خریداران اصلی را با دنیای متاورس آشنا کند. بازیکنان مجموعه‌های منتخبی را با برچسب‌های ویژه پیدا می‌کنند که به خریداران اجازه می‌دهد تا دارایی‌های دیجیتال رایگان را در High Street بازخرید و ادعا کنند.

مقدمه

امروزه بسیاری از خریداران از تجربه پرداخت یکپارچه در پلتفرم های تجارت الکترونیک لذت می برند. با این حال، برخی از برندهای سنتی برای همگام شدن با این روند تلاش می کنند. برای پر کردن شکاف بین خرده‌فروشی آفلاین و فضای Web3، High Street به روش‌های مختلفی با تجارت مقابله می‌کند.

High Street چیست؟

High Street یک بازی برد-برد (P2E) مبتنی بر تجارت است که خریدهای فیزیکی (فیزیکی و دیجیتالی) را به دنیای بازی های ویدیویی می آورد. این به عنوان پلی بین خرده فروشی آفلاین و فضای Web3 عمل می کند و محصولات فیزیکی را از میلیون ها برند سنتی و رمزنگاری شده به دنیای مجازی خود می آورد.

Highstreet تکامل LumiereVR است، یک شرکت خرده‌فروشی واقعیت مجازی مبتنی بر بینایی رایانه‌ای که در سال 2015 تأسیس شد. این تیم بر روی ایجاد یک فراجهان مبتنی بر تجارت با اجزایی از نام‌های معروف مختلف و مارک‌های شناخته شده متمرکز است. در Highstreet، بازیکنان می‌توانند آیتم‌های NFT را در بازی بخرند، معامله کنند، استفاده کنند یا دست‌کاری کنند و هویت دیجیتالی خود را جعل کنند. با ادغام مستقیم با سیستم های تجارت الکترونیک موجود، بازیکنان همچنین می توانند این موارد را در زندگی واقعی در فروشگاه های شریک بازخرید کنند.

High Street چگونه کار می کند؟

در طول این دهه، رفتار مصرف کننده به طور چشمگیری تغییر کرده است، به طوری که هر نسل نسبت به گذشته تمایل بیشتری به دیجیتال دارد. High Street دسترسی آسان به متا را با قیمت بسیار پایین ارائه می دهد. محصولات فیزیکی مانند تی شرت ها و کفش های کتانی اکنون می توانند به NFT تبدیل شوند و مشتریان بیشتری در سراسر جهان به دست آورند. High Street آیتم را به دو NFT کسری تبدیل می کند تا محصولات خود را به متاورس منتقل کند. قسمت اول با قیمت نسبتاً پایین تری فروخته می شود و به عنوان یک آیتم درون بازی برای بازیکنان در Highstreet World استفاده می شود. برند از فروش این NFT بدون اتمام موجودی یا هزینه های اضافی سود خواهد برد.

بخش دوم به عنوان محرک رویداد تجارت الکترونیک عمل می کند. هنگامی که یک بازیکن بخش دوم را خریداری می کند، سفارش در سیستم تجارت الکترونیکی موجود برند قرار می گیرد. ویژگی یکپارچه سازی Shopify به بازیکنان اجازه می دهد تا محصولات فیزیکی خریداری شده از فروشگاه های مجازی در فروشگاه های آفلاین برند را بازخرید کنند. این انتقال یکپارچه از فروشگاه‌های آجر و ملات به وب‌سایت‌های خیابانی منجر به یک مدل تجاری جدید می‌شود که فروشگاه‌های بزرگ را به Web3 متصل می‌کند.

High Street همچنین دارای یک سکوی پرتاب برای برندهای جدیدتر و تأثیرگذار است که به دنبال رشد تجارت خود هستند. High Street Market یک بازار منحنی برای محصولات نسخه محدود است. از منحنی های اتصال هوشمند خیابانی برای اطمینان از نقدینگی محصول استفاده می کند. تحت مکانیزم تشخیص خودکار قیمت، قیمت یک کالا با هر خرید تغییر می‌کند. این بدان معنی است که تبلیغات، انجمن یا دنبال کردن می تواند مستقیماً بر قیمت تأثیر بگذارد. در عین حال، برندها می‌توانند منحنی‌های ارتباط خود را به گونه‌ای تنظیم کنند که شیب‌دار یا صاف‌تر باشد تا تراکنش‌های بیشتر یا خرید محصولات آفلاین را تشویق کنند.

High Street Word چیست؟

Highstreet World یک لایه بازی در بالای زیرساخت تجارت الکترونیک خیابانی است. این شامل کاشی های شش ضلعی است که در سراسر نقشه پخش شده اند. همه مناطق با همکاری برندها به عنوان گسترش حضور تجارت الکترونیک موجود آنها ساخته شده اند. از سپتامبر 2022، مناطق تجاری Streetword شامل Binance Beach، AVAX Alps و Animoca Archipelago است.

بازیکنان می توانند با انجام ماموریت ها سطح بازیکن و سطح کلاس خود را افزایش دهند. آنها همچنین می توانند از طریق پیشنهادات اولیه مسکن (IHO) دارایی در مناطق را به دست آورند. علاوه بر این، High Street با اجازه دادن به آنها برای گشت و گذار در خانه های خود از طریق هدست های VR سازگار، تجربه ای همهجانبه را ارائه می دهد. علاوه بر این، آنها می توانند خانه های خود را با وسایل داخل بازی تزئین کنند، با دوستان خود معاشرت کنند، در خانه های مجازی خود ویدیو پخش کنند و حیوانات خانگی مجازی خود را جوجه کشی کنند.

صاحبان خانه همچنین می توانند از مزایای درون بازی و فرصت های درآمدی بالقوه در Street Metaverse لذت ببرند. به عنوان مثال، آنها مستحق بخشی از کارمزد 3 درصدی تراکنش هستند که برای هر معامله ای که در منطقه رخ می دهد بین ساکنان توزیع می شود.

HIGH چیست؟

HIGH نشانه ابزار مردم محلی در خیابان است. این یک توکن چند زنجیره ای با حداکثر مبلغ 100 میلیون است که به تدریج با توسعه پروژه باز می شود. نشان های HIGH را می توان برای بردن جوایز شرط بندی کرد و می توان از آنها برای خرید آیتم های درون بازی در بازارهای خیابانی و املاک در High Street World استفاده کرد. همچنین برای حرکت به مناطق مختلف بازی و دسترسی به رویدادهای انحصاری در متاورس Highstreet استفاده می شود.

نتیجه

Highstreet راهی آسان برای برندها برای گسترش حضور آنلاین خود برای جذب مشتریان جدید و ایجاد یکپارچه ویترین فروشگاه های مجازی در metaverse ارائه می دهد. همانطور که پروژه بالغ می شود، تجربه فیزیکی ایجاد شده می تواند به طور بالقوه چشم انداز پلتفرم های تجارت الکترونیک را تغییر دهد و کاربران بیشتری را به Web3 سوق دهد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.