منو سایت

Arzindza استارتر پولکا چیست؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Arzindza استارتر پولکا چیست؟

معرفی پلتفرم Polka Starter

پولکا استارتر یک پلتفرم غیرمتمرکز برای جمع‌آوری سرمایه است که به پروژه‌های web3 امکان راه‌اندازی و جمع‌آوری سرمایه از طریق استخرهای توکن چند زنجیره‌ای را می‌دهد و در عین حال جوامع خود را به طور قابل توجهی رشد می‌دهد.

این پلتفرم به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا دسترسی اولیه به بازی های IDO، NFT و Web3 را ایمن کنند. معمولاً توسط پروژه‌های بلاک چین در مراحل اولیه استفاده می‌شود که می‌خواهند سرمایه خود را افزایش دهند و در عین حال توکن‌های خود را به راحتی توزیع کنند.

از طریق Polka Starter، پروژه های بلاک چین می توانند به راحتی استخرهای مبادله بلاک چین پایدار خود را ایجاد کنند که به آنها امکان می دهد به طور ایمن سرمایه جمع آوری کنند، در حالی که کاربران می توانند بدون ریسک سرمایه گذاری کنند، زیرا مبادلات به صورت خودکار از طریق قراردادهای هوشمند انجام می شود.

POLS توکن ابزار بومی پلتفرم Polka Starter است. کاربرد اصلی آن استخرهای دسترسی است و امکان دسترسی اولویت به دارندگان POLS را برای پروژه ها فراهم می کند. کاربران تشویق می شوند روی POLS شرط بندی کنند و تیم پروژه نیز به نوبه خود به وفادارترین اعضا پاداش می دهد.

در سه ماهه چهارم 2022، Polka Starter ویژگی‌های جدید ابزارهای اجتماعی مانند مدیریت توکن POLS و تقویت‌کننده‌های قدرت را منتشر خواهد کرد. این پلتفرم برای اولین بار در دسامبر 2020 راه اندازی شد و به سرعت رشد کرد و به یکی از پرکاربردترین پلتفرم های غیرمتمرکز عرضه اولیه مبادلات (IDO) در بلاک چین اتریوم تبدیل شد.

Polka Starter چگونه به وجود آمد؟

Polka Starter دارای یک تیم اجرایی با بیش از سه دهه تجربه ترکیبی در شرکت های فناوری است. این شرکت توسط دانیل استاکهاوس، تیاگو مارتینز و میگل لیت تأسیس شد که در حال حاضر به ترتیب نقش‌های مدیرعامل و مدیر اجرایی را بر عهده دارند و توسط تیمی متشکل از 30 عضو پشتیبانی می‌شوند. میگل لیث یک کارآفرین سریالی و اعجوبه بازاریابی است. پس از چندین سرمایه گذاری موفق، او قبل از راه اندازی Polka Starter بسیار موفق و متحول کننده صنعت، به Web3 تغییر مسیر داد، او همچنین CoinVision و شبکه BePro را تأسیس کرد.

دانیل استاکهاوس یک کارآفرین سریالی است که با تأسیس شرکت تجارت الکترونیک بسیار موفق لگو و همچنین آژانس رشد دیجیتال Oliphant Ltd نامی برای خود دست و پا کرد. از طرف دیگر، تیاگو مارتینز، استاد سابق علوم کامپیوتر و توسعه‌دهنده باتجربه است که متخصص در یادگیری آنلاین و توسعه محصول است. او همچنین یکی از بنیانگذاران Codepolice است، یک پلت فرم آنلاین که اصول توسعه وب را آموزش می دهد. علاوه بر اعضای اجرایی، تیم Polka Starter شامل چندین مشاور مجرب و سایر کارکنان غیردولتی نیز می شود.

ویژگی های پروتکل استارتر پولکا

Polka Starter یک جایگزین کم خطر برای سرمایه گذاران کوچک سنتی ارائه می دهد، اما اندازه توزیع را محدود می کند، به این معنی که پروژه ها نیز طرفداران وفادارتری به دست می آورند، اما توکن ها را برای مخاطبان گسترده تری توزیع می کنند. از ژوئن 2022، Polka Starter به راه اندازی بیش از 110 پروژه شامل فروش توکن، فروش NFT و فروش متاورس های مختلف کمک کرده است. این پلتفرم بیش از 50 میلیون دلار برای پروژه های خود جمع آوری کرده است و به ارزش کل بازار 3.2 میلیارد دلار رسیده است.

علاوه بر خود لانچر، Polka Starter یک برنامه مشاوره داخلی دارد که چندین دهه تجربه و درس های آموخته شده از 110 پروژه راه اندازی را برای پرورش و رشد پروژه های Web3 گرد هم می آورد. از نظر ساختاری، پولکا استارتر انعطاف‌پذیر و پایدار است، با خزانه‌ای خوش طراحی که در ارزهای دیجیتال و ارزهای دیجیتال با ثبات‌تر پخش شده است.

بازاریابی بخشی جدایی ناپذیر از Polka Starter است. آنها گفتند که ما با یک تیم بازاریابی اختصاصی متشکل از بیش از 10 عضو، از جمله تولید و طراحی ویدئو، تخصص عملی را برای پروژه های خود ارائه می دهیم تا فروش آنها را با بهترین نتایج ممکن افزایش دهیم.

ایده اصلی پشت پولکا استارتر قرارداد هوشمند مبادله ثابت آن است که به پروژه‌ها اجازه می‌دهد به راحتی استخرهای نقدینگی ایجاد کنند که سفارشات را با قیمت ثابت انجام می‌دهند. این جایگزین استفاده از مدل AMM شده است که توسط صرافی UniSwap ترویج می شود، که ریسک سرمایه گذار خرد را کاهش می دهد.

این پلتفرم برای مدیریت استخرهای مبادله ثابت طراحی شده است. این امر آن را برای پروژه‌های ارز دیجیتال که به دنبال جمع‌آوری سرمایه هم به صورت عمومی و هم خصوصی هستند، مناسب می‌کند. علاوه بر این، سایر ویژگی‌های کلیدی این پلتفرم شامل لیست‌های بدون مجوز، قابلیت‌های ضد کلاهبرداری و یکپارچه‌سازی احراز هویت مشتری است.

Polka Starter راه حلی برای سازندگان و سرمایه گذاران پروژه های بلاک چین است. توسعه دهندگان پروژه می توانند با ارسال یک برنامه با تمام جزئیات مورد نیاز درخواست دهند. پس از تایید، امکان راه اندازی IDO و جمع آوری توکن ها وجود دارد. تمامی کاربران این پلتفرم می توانند برای شرکت در IDO آتی اقدام کنند. آنها فقط باید چند توکن POLS بخرند، پروژه مورد نظر را در لیست سفید قرار دهند و منتظر بمانند تا IDO شروع شود. سپس کاربران می توانند توکن های خود را دریافت کنند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.