منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Arzindja Solana قیمت سولانا تجزیه و تحلیل قیمت

Arzindja Solana قیمت سولانا تجزیه و تحلیل قیمت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Arzindja Solana قیمت سولانا تجزیه و تحلیل قیمت

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا

تحولات اخیر در شبکه بلاک چین سولانا منجر به افزایش فعالیت در میان توسعه دهندگان شده است که به عنوان یک علامت مثبت برای این ارز دیجیتال تلقی می شود. این موضوع در روزهای اخیر منجر به افزایش ناگهانی قیمت سولانا شده است. بر اساس داده های LunarCrush، فعالیت رسانه های اجتماعی مرتبط با Solana در ژانویه 2023 افزایش یافت که نشان دهنده محبوبیت روزافزون این ارز دیجیتال در جامعه رمزنگاری است.

این علاقه مجدد به Solana همچنین به افزایش کیف پول های فعال روزانه تبدیل شده است که اکنون سه برابر بیشتر از قبل از سقوط صرافی FTX در نوامبر است. از زمانی که صرافی FTX پس از افت فعالیت و قیمت سقوط کرد، این شبکه در حال بهبود است، اما به نظر می رسد دوباره در حال افزایش است.

همچنین به نظر می رسد افزایش قیمت اخیر Solana تنها به دلیل افزایش فعالیت در بین توسعه دهندگان و کاربران نیست، بلکه به دلیل اضافه شدن یک memecoin جدید به اکوسیستم Solana است. ارسال میم بانک سکه (BONK). بانک Meme Coin (BONK) با الهام از Dogecoin از زمان راه‌اندازی خود در هفته گذشته شاهد رشد فوق‌العاده‌ای بوده است و بیش از 3600 درصد افزایش یافت و در تاریخ 5 ژانویه به بالاترین قیمت 0.000004873759 دلاری رسید.

ارز دیجیتال این بانک

در زمان نگارش این مقاله، قیمت سولانا 16.23 دلار است. اما سوال اینجاست که آیا ارز دیجیتال می تواند حرکت خود را حفظ کند و به 30 دلار برسد؟

تحلیل تکنیکال سولانا

میانگین متحرک نمایی (EMA)

قیمت سولانا در حال حاضر بالاتر از میانگین متحرک نمایی 20 روزه و 50 روزه خود معامله می شود، به این معنی که در کوتاه مدت تا میان مدت، چشم انداز این ارز دیجیتال صعودی است و فرصتی برای شکستن مقاومت های بالاتر وجود دارد. برای تأیید بیشتر حرکت صعودی قیمت، ضروری است که میانگین متحرک 100 روزه به بالا شکسته شود و یک روند صعودی از EMA دیده شود، و EMA های شکل زمانی پایین تر از EMA های بالاتر عبور کنند.

نمودار قیمت 4 ساعته سولانا

نمودار قیمت 4 ساعته سولانا

شاخص قدرت نسبی (RSI) و قیمت سولانا

با حرکت سولانا 22.77 درصد در دو روز گذشته، RSI دیروز به سطح فروش 71.94 رسید. RSI سولانا در حال حاضر با افت امروز اندکی کاهش یافته و به 69.45 رسیده است.

واگرایی میانگین متحرک همگرایی (MACD) و قیمت سولانا

یک متقاطع صعودی در 1 ژانویه رخ داد و از آن زمان آنها به طور پیوسته بر اساس هیستوگرام آن از یکدیگر دور می شوند. علاوه بر این، اندیکاتور MACD آماده عبور از خط صفر است که نشان می دهد سولانا ممکن است در روزهای آینده یک روند صعودی پایدار را تجربه کند.

حمایت و مقاومت سولانا

سولانا پس از تثبیت بالای محدوده حمایتی 12.74-12.94 دلار از 3 ژانویه تا 8 ژانویه، سرانجام از محدوده دیروز خارج شد و به طور موثر میانگین متحرک 50 روزه را شکست و محدوده مقاومت قبلی 14.58-15.11 دلار فراتر رفت.

به دلیل افزایش فعالیت‌های صعودی طی دو روز گذشته، سولانا اکنون در قلمرو فروش بیش از حد است و به دنبال تسکین برای تثبیت بالاتر از مقاومت‌های قبلی است، که اکنون سطح حمایت 14.58 دلار را به 15.11 دلار تبدیل کرده است. قیمت سولانا با کاهش روزانه 2.67 درصدی به 16.22 دلار رسید. اگر قیمت بتواند با موفقیت در این سطوح باقی بماند، هدف بعدی سولانا محدوده 17.64-18.86 دلار در تقاطع میانگین متحرک 100 روزه است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.