منو سایت

Arzindja خرید زمین در Metaverse

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Arzindja خرید زمین در Metaverse

برای یادگیری نحوه خرید زمین در متاورس

سرزمین متاورس یک قطعه از دارایی مجازی است که توسط NFT ها نشان داده می شود. بسته به بستر، مالک می تواند از زمین خود برای ارتباط، تبلیغات، کار، بازی و غیره استفاده کند. شما می توانید با فروش زمین به یک پروژه یا استفاده از بازار NFT برای دریافت مستقیم آن از مالکان، زمین را در Metaverse خریداری کنید. برای خرید زمین به کیف پول دیجیتال و ارز دیجیتال نیاز دارید. زمین متاورسی را می توان در پلتفرم های مختلف به سایر کاربران فروخت و مکانیسم اجاره نیز در آینده به آن اضافه خواهد شد. هنگام خرید زمین در Metaverse، همیشه آن را از پروژه اصلی یا از طریق یک صرافی قابل اعتماد NFT خریداری کنید. مطمئن شوید که پروژه زمین را کاملاً درک کرده اید و ریسک مالی آن را در نظر بگیرید.

مقدمه

متاورس به طور فزاینده ای در بین طرفداران فناوری، سرمایه گذاران و علاقه مندان به ارزهای دیجیتال محبوب می شود. تقاضا برای زمین مجازی در دنیای دیجیتال سه بعدی به شدت افزایش یافته است و این بازار شباهت هایی به بازار املاک و مستغلات در دنیای واقعی دارد. خرید و فروش زمین متاورسی فرآیند نسبتا ساده ای است که می توانید در این مقاله با آن آشنا شوید.

Metaverse Earth چیست؟

Metaverse Earth بخشی از فضای دیجیتالی است که می توان آن را در پروژه Metaverse خریداری کرد. صاحب زمین (که یک NFT است) می تواند از زمین برای اهداف مختلف یا صرفاً برای سود استفاده کند. به طور معمول، یک پروژه متاورس نقشه خود را به مناطق کوچکتر تقسیم می کند و آنها را در یک یا چند معامله زمین به فروش می رساند. پرداخت ها معمولاً با ارز دیجیتال انجام می شود، اما برخی از پروژه ها ارز فیات را نیز می پذیرند.

پس از خرید زمین در متاورس، معمولاً به مالک و بازدیدکنندگان این فرصت داده می شود تا متاورس را جستجو و کشف کنند. از آنجایی که زمین های متاورس NFT هستند، اثبات اصالت و مالکیت این دارایی های دیجیتال آسان است. مالک می تواند زمین خود را در بازار آزاد یا از طریق خود اکوسیستم پروژه متاورس بفروشد.

متاورس های کاربری اراضی

در حالی که برخی از سرمایه گذاران ممکن است زمین در متاورس را برای سود خریداری کرده باشند، خریداران دیگر ممکن است بخواهند از زمین برای هدف دیگری استفاده کنند. پروژه ای که انتخاب می کنید دقیقاً بر کارهایی که می توانید با زمین خود انجام دهید تأثیر می گذارد. اگر زمین دارای کاربران کافی باشد، معمولا مکان هایی برای برگزاری رویدادها، کنفرانس ها و حتی اجاره فضای تبلیغاتی است. برخی از شرکت ها از جمله PwC نیز تبلیغات خود را در خدمات خود پیاده سازی کرده اند. اگر Metaverse Land را از یک بازی NFT خریداری کرده اید، احتمالاً مزایای درون بازی را از این طرح دریافت خواهید کرد.

نحوه خرید زمین در متاورس

خرید زمین در Metaverse مانند خرید NFT است. تنها چیزی که برای شروع نیاز دارید یک کیف پول و مقداری ارز دیجیتال است. مانند هر سرمایه گذاری، حتما قبل از ریسک کردن، تحقیق کنید.

مرحله 1: یک پلت فرم Metaverse را انتخاب کنید

قبل از خرید زمین در متاورس، باید یک پلت فرم متاورس مناسب را انتخاب کنید. دلایل شما برای خرید زمین بر پروژه ای که انتخاب می کنید تأثیر می گذارد، که در قسمت مشاوره بیشتر به آن می پردازیم. ما از Metaverse Sandbox برای این آموزش استفاده خواهیم کرد، اما Metaverse از Decentraland یکی دیگر از گزینه های محبوب است.

مرحله 2: کیف پول خود را تنظیم کنید

شما باید کیف پولی بسازید که به شما امکان دسترسی به ارزهای دیجیتال را بدهد. بسته به ترجیح خود، می توانید از کیف پول موبایل یا کیف پول مبتنی بر مرورگر استفاده کنید. با این حال، استفاده از کیف پول مبتنی بر مرورگر معمولاً مشکلات کمتری را ایجاد می کند. Metamask یا Binance Chain Wallet گزینه های خوبی هستند زیرا از چندین بلاک چین پشتیبانی می کنند، اما همیشه بررسی کنید که آیا کیف پولی که استفاده می کنید از بلاک چین زمینی که می خواهید بخرید پشتیبانی می کند یا خیر.

هنگامی که کیف پول خود را تنظیم می کنید، یک رشته از کلمات به نام شما عبارت seed دریافت خواهید کرد. آن را در مکانی امن نگه دارید تا در صورت قطع دسترسی بتوانید کیف پول خود را بازیابی کنید. بهتر است آن را در جایی ذخیره کنید که همیشه آفلاین باشد.

مرحله 3: کیف پول خود را به بازار Sandbox متصل کنید

در نقشه سندباکس می توانید تعداد زیادی را که با قیمت های مختلف در دسترس هستند را مشاهده کنید. برخی از آنها را می‌توانید مستقیماً از طریق بازار سندباکس تهیه کنید، در حالی که برخی دیگر در صرافی‌هایی مانند OpenSea فروخته می‌شوند. بیایید به یکی از چیزهایی که می توانیم از طریق جعبه شنی بخریم نگاهی بیندازیم.

قبل از اینکه بتوانید برای خرید زمین در Metaverse پیشنهاد دهید، باید کیف پول خود را پیوند دهید. در نقشه شن، روی [Sign In] در گوشه سمت راست بالا کلیک کنید. اطمینان حاصل کنید که کیف پول شما نیز روی بلاکچین پروژه صحیح تنظیم شده است، در این مورد اتریوم شبکه مورد نیاز ما است.

خرید زمین در Metaverse Sandbox

سپس، روی [MetaMask] کلیک.

کیف پول متاماسک

کیف پول Metamask یک پنجره بازشو نشان می دهد که از شما می خواهد وصل شوید. روی [Next] کلیک.

کیف پول متاماسک 2

برای ادامه پیوند کیف پول خود، روی دکمه کلیک کنید [Connect] کلیک.

کیف پول متاماسک 3

اکنون Sandbox از شما می خواهد که یک آدرس ایمیل اضافه کنید و یک نام مستعار برای خود انتخاب کنید. برای تکمیل تنظیم حساب خود، روی ضربه بزنید [Continue] کلیک. همچنین اگر می‌خواهید از ویرایشگر sandbox استفاده کنید، می‌توانید یک رمز عبور سفارشی انتخاب کنید.

Arzindja خرید زمین در Metaverse

برای تکمیل حساب خود، روی درخواست امضای متاماسک کلیک کنید [Sign] کلیک.

کیف پول متاماسک 4

پس از اتصال موفقیت آمیز، موجودی حساب و تصویر نمایه خود را در سمت راست بالای وب سایت خواهید دید.

Arzindja خرید زمین در Metaverse

مرحله 4: ارز دیجیتال Sandbox یا اتریوم را از صرافی Arzinja خریداری کنید

برای خرید زمین در متاورس با ارز دیجیتال ماسه سنگ یا اتریوم شما به آن در کیف پول خود نیاز دارید. خرید اتریوم احتمالاً سودمندتر خواهد بود زیرا اکثر فروشندگان زمین سندباکس فقط اتریوم را می پذیرند.

خرید زمین متاورسی

پس از خرید ارز دیجیتال خود، باید آن را به کیف پول رمزنگاری خود منتقل کنید. آدرس عمومی را از کیف پول رمزنگاری خود کپی کنید و از آن به عنوان آدرس برداشت استفاده کنید. برای اطلاع از مراحل دقیق، راهنمای نحوه خروج از بورس ارزینجا را ببینید.

خرید زمین در متاورس

مرحله 5: یک قطعه زمین را انتخاب کنید

با فیلترهای زیر می توانید به راحتی زمین های موجود برای فروش در Metaverse Sandbox را مرتب کنید. بیشتر زمین های شنی قبلا خریداری شده اند، به این معنی که معمولاً زمین هایی را فقط در دریای آزاد خواهید یافت. با این حال، هنوز هم می‌توانید برای برخی از زمین‌ها از طریق نقشه سندباکس پیشنهاد بدهید. نقشه سندباکس همچنین بهترین راه برای تأیید اینکه شما یک طرح NFT قانونی را خریداری کرده‌اید است.

پس از یافتن زمین مورد نظر برای خرید، می توانید روی دکمه کلیک کنید [Bid] برای ارائه پیشنهاد کلیک کنید یا روی مقدار اتریوم کلیک کنید تا آن را با قیمت ثابت خریداری کنید. بیایید روی آن کلیک کنیم [Bid] بیایید به پیشنهاد نگاه کنیم.

خرید زمین در Metaverse Sandbox با Metamask

اکنون یک پنجره بازشو خواهید دید که به شما امکان می دهد یک پیشنهاد ارائه دهید. قبل از تایید تراکنش با کیف پول خود، مبلغ پیشنهاد را وارد کرده و کلیک کنید [Place Bid] کلیک. اگر فروشنده پیشنهاد شما را رد کند یا فروش به پایان برسد، ارز دیجیتال به کیف پول شما بازگردانده می شود.

زمین در فراجهان

اگر روی Fixed Price کلیک کنید، برای تکمیل تراکنش به OpenC هدایت خواهید شد. قبل از خرید زمین، باید کیف پول خود را به بازار وصل کنید. اگر نمی‌خواهید آن را سندباکس کنید، می‌توانید از OpenC برای ارسال پروپوزال استفاده کنید.

تایید خرید زمین در متاورس

نحوه فروش زمین در متاورس

معمولاً دو گزینه برای فروش زمین در متاورس وجود دارد. شما می توانید آن را از طریق بازار خود متاورس یا در بازار ثانویه بفروشید. با Sandbox، در حال حاضر فقط بازارهای شخص ثالث می توانند برای فروش استفاده شوند.

اگر می خواهید زمین OpenC خود را بفروشید، کافی است به نمایه خود بروید و روی دکمه کلیک کنید [Sell] روی NFT خود کلیک کنید. سپس می توانید یک حراج با قیمت ثابت یا یک حراج زمان بندی شده ایجاد کنید.

نحوه اجاره زمین در متاورس

برخی از پروژه ها، مانند Sandbox، به صاحبان زمین این فرصت را می دهد که زمین خود را به اشخاص ثالث اجاره دهند. با این حال، هیچ سیستم رسمی برای این وجود ندارد. اگر تصمیم دارید زمین را به شخصی اجاره دهید، باید به صورت خصوصی کار کنید که این روند را نسبتاً خطرناک می کند. هنگام اجاره، هرگز نباید مالکیت NFT خود را به مستاجر منتقل کنید. بهتر است منتظر راه اندازی یک سیستم اجاره ای امن و رسمی باشید.

نکات قبل از خرید زمین در متاورس

مانند هر سرمایه گذاری دیگری، هنگام خرید زمین در متاورس، همیشه باید بهترین روش ها را دنبال کنید. برای خرید زمین یا انتخاب بازار ثانویه معتبر حتما از لینک رسمی پروژه استفاده کنید. قبل از خرید، پلتفرمی که روی آن سرمایه گذاری می کنید به دقت تحقیق کنید و ویژگی های آن را بررسی کنید. و به یاد داشته باشید که خرید تنها گزینه نیست، ممکن است در آینده بتوانید در صورت نیاز برای یک هدف خاص، زمین را اجاره کنید.

آخرین کلمه

خرید زمین در متاورس بسیار محبوب شده است. همانطور که می بینید، خرید و فروش زمین نسبتا آسان است. با این حال، قیمت های فعلی گاهی اوقات آن را گران تر از سرمایه گذاری در املاک و مستغلات می کند. اگر قصد خرید زمین در متاورس را دارید، مطمئن شوید که خطرات آن را در نظر گرفته اید و روش های ایمن نگه داشتن آن را می شناسید.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.