منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Ankr خسارات وارده به کاربران را جبران می کند

Ankr خسارات وارده به کاربران را جبران می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Ankr خسارات وارده به کاربران را جبران می کند

در 1 دسامبر، Ankr یک نقض امنیتی پروژه را شناسایی کرد که از طریق آن بازیگران بد (هکرها) می توانستند به دسترسی داخلی و سرقت توکن ها دست یابند. طبق گزارش تیم، هکرها توانستند به کلید خصوصی توسعه‌دهنده دسترسی پیدا کنند و قرارداد هوشمند aBNBc، توکن ذخیره‌سازی نقدینگی BNB Anchor را تغییر دهند. این اصلاح به هکرها این قدرت را داد که با استفاده از باگ بی نهایت، تعداد نامحدودی توکن ایجاد کنند. بیش از 60 تریلیون توکن توسط هکرها ایجاد شد و سپس آنها را به استیبل کوین USDC تبدیل کردند.

5 میلیون USDC از زنجیره هوشمند بایننس به اتریوم منتقل شد و پس از آن این تراکنش‌ها به‌عنوان مشارکت‌کننده بالقوه در پروژه مشخص شدند. Anker در گزارش خود خاطرنشان کرد که آنها «برنامه های اضطراری را اجرا کردند و معاملات را محدود کردند تا ضرر را کاهش دهند. اقدامات اضافی برای ایمن سازی وجوه انجام شد، مانند استفاده از کلید جدید برای ایمن سازی قراردادهای هوشمند و به روز رسانی تمام سیستم ها برای توقف موقت انتقال وثیقه اساسی (BNB). آنکر در بیانیه ای گفت:

Anker 5 میلیون دلار در BNB خریداری خواهد کرد و از آن برای جبران خسارت به ارائه دهندگان نقدینگی که از سوء استفاده به دلیل تخلیه استخرهای نقدینگی آسیب دیده اند استفاده خواهد کرد.

Anker می‌گوید فورا توکن‌های آسیب‌دیده را مسدود می‌کند و اشاره می‌کند که از یک عکس فوری برای شناسایی ارائه‌دهنده نقدینگی متقلب استفاده می‌کند. این پروژه با بررسی ایمن بودن وجوه و دارایی های اساسی، ترس مصرف کنندگان را کاهش داد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.