Aave برنامه های web3 خود را گسترش داده است

Aave برنامه های web3 خود را گسترش داده است

Aave پس از خرید شرکت Sonar متاورس اجتماعی، برنامه های web3 خود را گسترش داده است. سایر پروتکل‌های DeFi در ماه‌های اخیر تمرکز خود را بر Web3 گسترش داده‌اند.

Ave به سایر پروتکل‌های DeFi می‌پیوندد تا برنامه‌های Web3 خود را پس از خرید Sonar گسترش دهند. خرید Sonar توسط Ave در 5 دسامبر اعلام شد، Sonar شرکتی است که روی Metaverse و NFT کار می کند. Metaverse اجتماعی موبایلی آن به کاربران اجازه می دهد تا با استفاده از NFT دنیاها را بسازند و با فضاهای ایجاد شده توسط سایر کاربران تعامل کنند.

پس از بسته شدن خرید، Sonar قصد دارد پروتکل لنز را یکپارچه کند. چندین عضو Sonar به Ave می‌پیوندند تا به توسعه برنامه‌های اجتماعی موبایل و سایر برنامه‌های web3 کمک کنند. بن ساوت لی و راندولف لی از بنیانگذاران Sonar به ترتیب به عنوان معاون محصول و طراح ارشد و مهندس Ave خواهند پیوست.

این نشان دهنده یک حرکت بزرگ توسط Ave برای ورود بیشتر به فضای وب 3 است زیرا بسیاری از شرکت ها همین کار را انجام داده اند. موقعیت یابی وب 3 به یک روند جدید در بازار تبدیل شده است و شرکت ها مشتاق سرمایه گذاری هستند. زمستان کریپتو نیز بسیاری را وادار کرده است که توجه خود را به مناطق بالقوه رشد معطوف کنند.

استانی کولچوف، بنیانگذار و مدیر عامل Ave، فاش کرد که استراتژی رسانه های اجتماعی و اپلیکیشن موبایل آن مهم است. کولچف گفت، با پیوستن به لنز، تیم Sonar “استراتژی رسانه های اجتماعی و اپلیکیشن موبایل ما را تسریع خواهد کرد.”

پروتکل های DeFi در طول بازار نزولی به Web3 می پیوندند

Ave تنها پروتکل DeFi نیست که به عمق فضای وب 3 می رود. با سر و صدای زیاد، UniSwap پشتیبانی از توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) را راه‌اندازی کرده است که به کاربران اجازه می‌دهد NFT‌ها را از طریق چندین بازار معامله کنند. صرافی همچنین برای 22000 کاربر جدید اول تخفیف سوخت و همچنین 5 میلیون دلار برای کاربران فعلی جینی در نظر گرفته است.

بازار نزولی ماهیت بازار را تغییر داد و پلتفرم‌ها را مجبور به استفاده از فضاهای نوظهور کرد. شرکت های این فضا در طول بازار نزولی رشد بهتری از خود نشان داده اند. واضح است که پلتفرم های موجود نیز این پتانسیل را می بینند.

Ave نسخه 3 به زودی منتشر خواهد شد

Ave نیز در توسعه عمومی پیشرفت کرده اند. جامعه Aave در حال آماده شدن برای انتشار پروتکل Aave V3 است که انعطاف‌پذیری و امنیت را در بازار پرنوسان ارائه می‌دهد. Ave V3 ویژگی هایی مانند حالت Isolation، Siled Borrowing and Supply Caps و Rorow Caps در هر دارایی را معرفی می کند. این ویژگی ها در شرایط ریسک بازار مفید هستند. این پرتاب در حالی انجام می شود که Ave مجبور شده است از خود در برابر حملات مرتبط با خطرات بی ثباتی دفاع کند. این پروتکل به طور موقت برخی از بازارهای وام دهی را به حالت تعلیق درآورد تا از دستکاری بازار جلوگیری شود.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.