منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 94 درصد از ارزهای دیجیتال در سال 2014 ناپدید شدند

94 درصد از ارزهای دیجیتال در سال 2014 ناپدید شدند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
94 درصد از ارزهای دیجیتال در سال 2014 ناپدید شدند

94 درصد از ارزهای دیجیتال در سال 2014 ناپدید شدند

دو هفته از سال جدید می گذرد و بازارهای کریپتو در حال بهبود هستند. قیمت بیت کوین و اتریوم در هفت روز گذشته حدود 20 درصد افزایش یافته است. اما نظرسنجی اخیر آلتکوین ها با هدف ارائه راهنمایی هایی به سرمایه گذاران رمزارز قبل از معامله در رالی انجام شده است. هنگامی که بازار چنین حرکتی را انجام می دهد، معامله گران ارزهای دیجیتال اغلب از تجارت خارج می شوند. آنها معاملات را برای کسب سود، ایجاد هج یا به دنبال سودهای آتی و باز کردن موقعیت های خرید انجام می دهند.

این می تواند منجر به افزایش نوسانات در بازارهای مبادلات رمزنگاری شود. علاوه بر این، معامله گران حرکات یکدیگر را پیش بینی می کنند. در نتیجه، بازار می‌تواند با انتظارات کوتاه‌مدت و خود تحقق‌بخش، بی‌ثبات شود. اگرچه این ممکن است پیچیده به نظر برسد، تجارت کریپتو تفاوت زیادی در بازده سرمایه گذاری ایجاد می کند. به عنوان مثال، در حالی که هفته گذشته سه ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار 20 درصد افزایش یافتند، این چیزی است که برخی آلتکوین ها به دست آوردند: کاردانو 26 درصد افزایش یافت. سولانا 70 درصد افزایش یافت. بهمن 42 درصد و لیدو 42 درصد افزایش یافته است.

به راحتی می توان فهمید که چرا خرید آلتکوین ها وسوسه انگیز است. اما قبل از اینکه پول زیادی روی آنها سرمایه گذاری کنید، حتما از جنبه های منفی این بازار آگاه باشید. در حالی که سرمایه گذاری اولیه شما می تواند 35 تا 84 درصد در عرض یک هفته افزایش یابد، همچنین می تواند به طور کامل از بین برود.

یک مطالعه نشان می دهد که 91 درصد از ارزهای رمزپایه راه اندازی شده در سال 2014 دیگر وجود ندارند. در سال 2017، حدود 704 ارز دیجیتال ناپدید شدند و سال 2018 بدترین سال برای ارزهای دیجیتال بود، با ناپدید شدن 751 ارز دیجیتال. ما داده‌های بیش از 2400 ارز دیجیتال مرده را از Coinopsy بررسی کردیم و داده‌هایی را در مورد وضعیت فعلی هر کوین جمع‌آوری کردیم. سپس عملکرد هر کوین را در 10 سال گذشته تجزیه و تحلیل کردیم و تعیین کردیم که چه زمانی هر ارز دیجیتال در حال سقوط است.

بیشتر ارزهای رمزنگاری شده در این تجزیه و تحلیل مربوط به ارزهای رمزنگاری شده کلاهبرداری، memecoins، ICOهای کوتاه مدت و آنهایی بودند که رها شده یا فاقد حجم بودند. البته شایان ذکر است که تعداد ارزهای رمزنگاری شده از دست رفته نباید این تصور را ایجاد کند که این صنعت بیش از حد خطرناک است. این نرخ شکست در کل اقتصاد وجود دارد. رستوران های جدید نرخ شکست مشابهی دارند. بسیاری از وب سایت های جدید در دوران دات کام از بین رفتند. این گسترش فراتر از تجارت است. این بدان معنا نیست که یادگیری نحوه استفاده از رمزنگاری بسیار دشوار یا خطرناک است. اما اهمیت آگاه بودن، جدی بودن و دانستن کاری که انجام می دهید را برجسته می کند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.