منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 82 درصد از افراد ثروتمند می خواهند روی ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنند

82 درصد از افراد ثروتمند می خواهند روی ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
82 درصد از افراد ثروتمند می خواهند روی ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنند

82 درصد از افراد ثروتمند می خواهند روی ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنند

اگرچه بازار ارزهای دیجیتال در سال 2022 سال سختی را پشت سر می گذارد، اما از هر ده فرد ثروتمند، هشت نفر از مشاوران مالی خود در مورد گنجاندن ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین در پرتفوی خود در 12 ماه گذشته سؤال کرده اند. بر اساس نتایج یک نظرسنجی که توسط شرکت مشاوره مالی deVere Group گردآوری شده است، 82 درصد از مشتریانی که دارایی‌هایی بین 1 تا 5 میلیون پوند برای سرمایه‌گذاری دارند، به دنبال مشاوره در مورد ارزهای دیجیتال بوده‌اند. نایجل گرین، مدیر عامل و بنیانگذار گروه deVere در بیانیه ای برای مطبوعات گفت: در سال 2022، بازار ارزهای دیجیتال بدترین عملکرد خود را از سال 2018 مشاهده کرد و رهبر اصلی بازار، بیت کوین، حدود 75 درصد کاهش یافت.

این کاهش قیمت زمانی رخ داد که سرمایه‌گذاران دارایی‌های پرریسک‌تر از جمله سهام و ارزهای دیجیتال را در بحبوحه افزایش نگرانی‌ها در مورد تورم و رشد اقتصادی کندتر کاهش دادند. با این حال، در طول این به اصطلاح زمستان کریپتو، افراد ثروتمند دائماً به دنبال مشاوره از مشاوران مالی خود در مورد گنجاندن ارزهای رمزپایه در پرتفوی خود بودند.

وی ادامه داد: جالب اینجاست که این قشر معمولاً محافظه کار ترسی از سقوط بازار و شرایط نامطلوب بازار نداشتند. در عوض، آنها می خواستند در آن طبقه دارایی سرمایه گذاری کنند یا مقدار آن را افزایش دهند. این نشان می دهد که این مشتریان ثروتمند به طور فزاینده ای از ویژگی های ذاتی ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین آگاه هستند که دارای ارزش های اصلی دیجیتال، جهانی، بدون مرز، غیرمتمرکز و ضد دستکاری هستند. سرمایه‌گذاران ثروتمند می‌دانند که ارزهای دیجیتال آینده پول هستند و نمی‌خواهند از آنها عقب بمانند. بسیاری از افراد دارای ارزش خالص بالا که مورد بررسی قرار گرفتند، شاهد افزایش مستمر علاقه سرمایه گذاران نهادی، از جمله غول های وال استریت بودند که سرمایه، نفوذ و اعتبار بیشتری را به این بخش می آورند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.