منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 44 میلیون دلار ارز دیجیتال به مشتریان سلسیوس بازگردانده می شود

44 میلیون دلار ارز دیجیتال به مشتریان سلسیوس بازگردانده می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
44 میلیون دلار ارز دیجیتال به مشتریان سلسیوس بازگردانده می شود

یک قاضی فدرال به وام دهنده ارزهای دیجیتال سلسیوس دستور داده است که حدود 44 میلیون دلار ارزهای دیجیتال را به مشتریان این پلتفرم بازگرداند. طبق گزارش بلومبرگ، این حکم شفاهی توسط قاضی ورشکستگی ایالات متحده، مارتین گلن، در جلسه 7 دسامبر صادر شد و قاضی خاطرنشان کرد:

“من می خواهم این پرونده ادامه یابد. من از طلبکاران می‌خواهم که دارایی‌های خود را در اسرع وقت بازیابی کنند.»

این مبلغ (که فقط برای ارزهای رمزنگاری شده در حساب‌های امانی اعمال می‌شود) کسری کوچک از میلیاردها دلاری است که سلسیوس به طلبکاران بدهکار است و آخرین تصمیم پس از توافق بین مشاوران و سهامداران سلسیوس گرفته شد. حکم این که ارز دیجیتال سپرده شده در حساب های امانی متعلق به کاربران آن است نه پلتفرم.

توجه به این نکته ضروری است که این دستور فقط برای خالص دارایی های نگهبانی (دارایی هایی که هرگز وارد حساب درآمد نشده اند و فقط در برنامه نگهداری می شوند) اعمال می شود.

از 29 آگوست، سلسیوس بیش از 210 میلیون دلار در حساب های امانی نگهداری می کرد، اما تنها حدود 44 میلیون دلار از وجوه دارای معیارهای آخرین سفارش بود. از سوی دیگر، حساب‌های درآمدزایی درجه سانتی‌گراد، که به سپرده‌گذاران اجازه می‌دهند سود کسب کنند، جایی است که بیشتر 4.7 میلیارد دلار وجوه کاربران در حال حاضر قفل شده است.

سلسیوس استدلال می‌کرد که کاربرانی که وجوهی را به حساب‌های درآمدزایی خود واریز می‌کردند، زمانی که با شرایط خدمات شرکت موافقت کردند، مالکیت وجوه را رها کردند، و گزارش 5 دسامبر از بلومبرگ نشان داد که سلسیوس می‌خواهد 18 میلیون دلار در استیبل کوین‌های موجود بفروشد. حساب می کند و قرار است در 12 دسامبر به موضوع مالکیت صندوق رسیدگی کند تا سازماندهی مجدد آن با گلن تامین مالی شود.
در همین حال، در 5 دسامبر، وام دهنده تأییدیه قاضی را برای برنامه 2.8 میلیون دلاری حفظ کارکنان کلیدی (KERP) که در 11 اکتبر ثبت شده بود، به دست آورد.

پاداش ها به کارمندان منتخب پرداخت می شود و در نظر گرفته شده است تا اطمینان حاصل شود که کارکنان آن برای ادامه فعالیت های تجاری محدود خود در شرکت باقی می مانند. ده ها کارمند سلسیوس را ترک کردند و تنها 170 نفر در شرکت باقی ماندند که در مقایسه با 370 نفر که در زمان شروع مراحل ورشکستگی شروع شد، کاهش داشت.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.