منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 1 اینچ وارد تجارت کیف پول سخت افزاری می شود

1 اینچ وارد تجارت کیف پول سخت افزاری می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
1 اینچ وارد تجارت کیف پول سخت افزاری می شود

صرافی غیرمتمرکز 1 اینچ یک کیف پول سخت افزاری ایجاد کرده است که هدف آن ارائه یک دستگاه امن برای کاربران ارزهای دیجیتال برای ذخیره دارایی هایشان است. کیف پول سخت افزاری یک دستگاه فیزیکی خواهد بود که ادعا می کند راهی امن برای ذخیره آفلاین کلیدهای خصوصی کاربران ارائه می کند. این کیف پول همراه با کیف پول 1 اینچی مبتنی بر وب موجود است.

در بیانیه ای که با DBlock به اشتراک گذاشته شد، 1inch گفت کیف پول سخت افزاری 1 اینچی در حال گذراندن مراحل نهایی توسعه و آزمایش قبل از عرضه در اواخر سال جاری است. پس از راه اندازی، با بازیکنان بزرگتر کیف پول های سخت افزاری مانند Ledger و Trezor رقابت خواهد کرد.

این حرکت نشان دهنده تلاش های پروژه برای تنوع بخشیدن به تجارت خود است. تیم 1inch خاطرنشان کرد: «از آنجایی که شبکه 1 اینچی مشتاق است اکوسیستم محصولات و پروژه های خود را گسترش دهد، کیف پول سخت افزاری 1 اینچی، یک راه حل پیشرفته ذخیره سازی سرد رمزنگاری، راه اندازی شده است.

کیف پول سخت افزاری 1 اینچی دارای صفحه نمایش لمسی 2.7 اینچی خواهد بود. این کیف پول یک دستگاه بی سیم خواهد بود که با باتری قابل شارژ تغذیه می شود و کاربران می توانند تراکنش های بی سیم را با استفاده از کدهای QR یا فناوری NFC امضا کنند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.