منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • یک نهنگ بزرگ شیبا را بیش از 200 میلیون دلار خرید

یک نهنگ بزرگ شیبا را بیش از 200 میلیون دلار خرید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
یک نهنگ بزرگ شیبا را بیش از 200 میلیون دلار خرید

داده‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهد که نهنگ بزرگ ارز دیجیتال که در حال حاضر بیش از ۵۰۰ میلیون دلار در کیف پول خود دارد، بیش از ۱۸.۸ تریلیون توکن Shiba Inu دارد. جمع آوری این حجم عظیم توکن شیبا از این حساب از تیرماه سال گذشته آغاز شد.

به گفته Valx و به نقل از Crypto Globe، خرید در این حساب کمی پس از کاهش قیمت شیبا در آوریل 2022 آغاز شد.

این نهنگ ارز دیجیتال دارای 18.8 تریلیون توکن شیبا به ارزش بیش از 226 میلیون دلار است و یکی از بزرگترین دارندگان این ارز دیجیتال در جهان است. این دارایی باارزش ترین قسمت از مجموعه 500 میلیون دلاری او است. نهنگ شیبا را با قیمت متوسط ​​0.000015 دلار خریداری کرد، به این معنی که قبلاً 68 میلیون دلار ضرر غیر واقعی از دارایی داشته است.

برنامه خرید شیبا از نهنگ مذکور
برنامه خرید شیبا از نهنگ مذکور

دومین دارایی بزرگ این نهنگ اتریوم است که 195 میلیون دلار از سبد سرمایه آن را تشکیل می دهد. توکن های Polygon و China Link با 42 و 13 میلیون دلار در رتبه های بعدی قرار دارند. موقعیت های او در دو توکن ذکر شده در حال حاضر در زمان نگارش سود است.

یکی دیگر از دارایی های مهم این نهنگ، توکن ترکیبی (COMP) است که در ماه جولای پس از کاهش قیمت آن شروع به انباشته شدن کرد. او 8 میلیون دلار از این توکن دارد. ارز دیجیتال 5.3 میلیون دلاری UniSwap (UNI) یکی دیگر از دارایی های وی است. او از معامله این دو توکن درآمد کسب می کند.

انباشت شش ماهه شیبا اینو در حساب، او را به ششمین مالک شیبا تبدیل کرد. حدود 1.88 درصد از کل عرضه SHIB را در اختیار دارد.

پس از راه اندازی شیبا در یکی از صرافی های بزرگ در کره جنوبی، این ارز در رتبه اول توکن های محبوب قرار گرفت.

صرافی Upbit که دومین صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال در کره جنوبی پس از Binance است، اخیراً جفت معاملاتی Shiba/Won را ایجاد کرده است.

نهنگ‌های بزرگ در شبکه اتریوم قبل از راه‌اندازی لایه دوم شبکه شیبا، بیش از ۸۵ میلیون دلار ارز خریداری کردند. از سوی دیگر، همکاری این میم سکه با گروه خودروسازی بوگاتی در راه اندازی مجموعه انحصاری NFT بسیار موفق بود و کل مجموعه تنها در 4 دقیقه به فروش رفت.