منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • یک شیبا اینو 31 میلیون دلاری به کیف نهنگ ها اضافه شده است

یک شیبا اینو 31 میلیون دلاری به کیف نهنگ ها اضافه شده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
یک شیبا اینو 31 میلیون دلاری به کیف نهنگ ها اضافه شده است

داده های ارائه شده توسط ردیاب نهنگ Wall State نشان می دهد که طی 24 ساعت گذشته، نهنگ های برتر در زنجیره اتریوم به طور قابل توجهی ذخایر شیبا اینو خود را افزایش داده اند و تریلیون ها توکن جدید را جمع آوری کرده اند.

31 میلیون دلار شیبا به سبد نهنگ ها اضافه شد

بر اساس آمار Wall Stats، در 24 ساعت گذشته، ارزش نهنگ های شیبا اینو از 578,489,756 دلار به 624,917,962 دلار افزایش یافته است. این بدان معناست که کل موجودی این نهنگ ها 2,534,750,613,246 شیبا اینو افزایش یافته است. بنابراین، این memecoin همچنان پس از اتریوم و تتر پایدار (USDT) جایگاه سوم را دارد.

شیبا اینو

انتظار می رود شیباریوم در روز ولنتاین عرضه شود

Shytoshi Kusama، توسعه‌دهنده اصلی Shiba Inu، متنی را به بیوگرافی توییتر خود اضافه کرد که نشان می‌دهد مراحل نهایی برای راه‌اندازی نسخه بتا Shibarium در حال حاضر در حال انجام است. در این متن از جعبه ای به شکل قلب یاد می کند که در آن شیباریوم به جامعه ارائه می شود. بسیاری از گزارش های برجسته شبا این مرجع مبهم را به عنوان روز دقیق انتشار، 14 فوریه، روز ولنتاین پذیرفته اند.

شیبا اینو

به دنبال این خبر، توکن های SHIB و BONE افزایش قیمت داشتند. SHIB در 24 ساعت گذشته نزدیک به 6 درصد رشد داشته است و اکنون با قیمت 0.00001211 دلار معامله می شود. BONE، توکنی که تراکنش های Shibarium را تقویت می کند، به بالاترین سطح محلی 1.50 دلار رسید و همچنین کاربران جدیدی را به بیش از 28000 نفر اضافه کرد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.