منو سایت

گزارش وضعیت بیت کوین ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
گزارش وضعیت بیت کوین ارزینجا مگ

بیت کوین همراه با 10 ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار (به استثنای استیبل کوین) در معاملات بعد از ظهر در آسیا در روز چهارشنبه سقوط کرد و دارندگان ریپل بیشترین ضرر را با 3.93 درصد متحمل شدند.

بیت کوین در 24 ساعت گذشته 2.22 درصد کاهش یافت و در ساعت 16:00 به وقت هنگ کنگ با قیمت 19224.49 دلار آمریکا معامله شد. بیت کوین نیز از ابتدای اکتبر 2.74 درصد کاهش یافته است. معامله گران بیت کوین همچنان انتظار دارند که در ماه اکتبر افزایش قابل توجهی داشته باشد، زیرا از 13 اکتبر گذشته در ده مورد از آنها افزایش یافته است. نشانه‌های مثبتی از پیشرفت بالقوه وجود دارد زیرا برخی از سرمایه‌گذاران احتمال «سطوح نزولی» را پس از خروج ۳۷۸۰۰ بیت‌کوین از مبادلات ارزهای دیجیتال در روز سه‌شنبه پیش‌بینی می‌کنند که بزرگترین حرکت روزانه از ۱۷ ژوئن تاکنون است.

بر اساس داده‌های CoinMarketCap، اتریوم، دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، با 2.75 درصد کاهش به 1300.05 دلار رسید. ریپل با افت 4 درصدی به 0.46 دلار، بزرگترین بازنده در بین 10 ارز دیجیتال برتر بود. در حالی که کاردانو با 3.74 درصد کاهش به 0.36 دلار و سولانا با 3.51 درصد کاهش به 30.02 دلار رسید. زیان‌های کریپتو به دنبال اخبار بلومبرگ است مبنی بر اینکه اتحادیه اروپا در حال بررسی لایحه‌ای برای رتبه‌بندی ارزهای دیجیتال بر اساس مصرف انرژی و محدود کردن روش‌های استخراج انرژی بر، مانند سیستم اثبات کار مورد استفاده برخی از ارزهای دیجیتال بزرگ، از جمله بیت‌کوین است. ارزهای دیجیتال با مکانیسم‌های اجماع ارزان‌تر.

با وجود رشد یک شبه وال استریت، بازارهای سهام آسیا عمدتا منفی بودند. شاخص Nikkei 225 حدود 0.37 درصد رشد کرد، در حالی که شانگهای کامپوزیت 1.19 درصد و هانگ سنگ هنگ کنگ 2.75 درصد سقوط کردند. بازارهای اروپایی نیز در معاملات صبحگاهی کاهش یافتند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.