منو سایت

گزارش وضعیت بیت کوین ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
گزارش وضعیت بیت کوین ارزینجا مگ

بیت کوین و اتریوم در معاملات اولیه صبح در آسیا به عنوان 10 توکن برتر از نظر ارزش بازار، بدون احتساب استیبل کوین، افزایش یافتند. پولیگان در صدر فهرست قرار گرفت. سولانا همچنین این خبر را دنبال کرد که بازار پیشرو توکن غیرقابل تعویض (NFT) کارمزد تراکنش ها را به حالت تعلیق در می آورد.

بر اساس داده های CoinMarketCap، بیت کوین در 24 ساعت گذشته 1.5 درصد افزایش یافت و تا ساعت 8 صبح در هنگ کنگ به 19550 دلار رسید، در حالی که اتریوم با 1.9 درصد افزایش به 1331 دلار رسید. Polygon با جهش 6 درصدی به 0.84 دلار آمریکا، بیشترین سود را در بین 10 ارز برتر داشت. سولانا با 3.5 درصد افزایش به 31.22 دلار آمریکا، بزرگترین سودآور بعدی بود. افزایش قیمت به دنبال اخباری مبنی بر اینکه Magic Eden، بزرگترین بازار NFT در بلاک چین سولانا، در حال پرداخت هزینه های حق امتیاز شبکه اختیاری و تعلیق هزینه های تراکنش است، افزایش یافت.

سهام آمریکا روز دوشنبه با افزایش قیمت بسته شد. داوجونز 1.9 درصد و S&P 500 حدود 2.7 درصد رشد کردند. نزدک کامپوزیت روز را با 3.4 درصد افزایش به پایان رساند تا بزرگترین رشد یک روزه خود از ژوئیه را به ثبت برساند. روز دوشنبه، جرمی هانت، وزیر خزانه داری جدید بریتانیا، با کنار گذاشتن بیشتر بودجه محدود قبلی خود، به بازارها رونق بخشید. پوند با انتشار اخبار بیش از 2 درصد جهش کرد و در 1.14 دلار معامله شد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)