منو سایت

کیف پول BitKeep هک شده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
کیف پول BitKeep هک شده است

هک دارایی های کاربران کیف پول بیت کیپ

شرکت امنیتی بلاک چین و تجزیه و تحلیل PeckShield اوایل امروز گزارش داد که برخی از کاربران کیف پول BitKeep سرمایه خود را در این پلتفرم از دست داده اند. بر اساس برآوردهای فعلی، کل مبلغ سرقت شده تقریباً 8 میلیون دلار در ارزهای دیجیتال مختلف است. پس از یک اکتبر پر از هک های مختلف در صنعت ارزهای دیجیتال، به نظر می رسد که هکرها دوباره در حال حمله هستند. به گفته Packshield، آخرین قربانی هکرها کیف پول BitKeep است. یکی از مقامات BitKeep به نقل از این شرکت امنیتی گفت: “وجوه چندین کاربر به سرقت رفت.”

آنها نسخه هک شده APK را که قبلا دانلود شده بود مقصر دانستند. برخی از کاربران توییتر این موضوع را تأیید کردند و گفتند که اخیراً ایمیل‌های مشکوکی درباره دانلود نسخه دیگری از کیف پول دریافت کرده‌اند که معتقدند ممکن است یک حمله فیشینگ باشد. Peckshield افزود که مقدار ارزهای دیجیتال دزدیده شده در حال حاضر حدود 8 میلیارد دلار است. این ارزها عمدتاً به شکل بایننس کوین، اتریوم، تتر و دای بودند.

کیف پول BitKeep این سوء استفاده را در کانال رسمی تلگرام خود تأیید کرد و از کاربران خواست در صورت دانلود نسخه APK آسیب دیده، وجوه خود را به برنامه رسمی در فروشگاه Google Play یا App Store منتقل کنند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.