منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کوین بیس کار خود را در ژاپن متوقف کرده است

کوین بیس کار خود را در ژاپن متوقف کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
کوین بیس کار خود را در ژاپن متوقف کرده است

صرافی کریپتو کوین بیس معاملات در ژاپن را به حالت تعلیق درآورد و به مشتریان توصیه کرد دارایی های خود را از این پلتفرم خارج کنند. کوین بیس این حرکت را به شرایط فعلی بازار نسبت می دهد. این صرافی اعلام کرد که پس از این تصمیم فعالیت خود در ژاپن را به طور کامل متوقف خواهد کرد.

مشتریان کوین بیس ژاپن تا 16 فوریه فرصت دارند دارایی های خود را برداشت کنند. در این اطلاعیه آمده است که کاربران می توانند وجوه خود را به صورت فیات یا کریپتو برداشت کنند. کسانی که بعد از 17 فوریه موفق به انجام این کار نمی شوند باید با دفتر امور حقوقی ژاپن تماس بگیرند.

کوین بیس پس از همکاری با شرکت مالی ژاپنی میتسوبیشی UFJ در سال 2021 فعالیت خود را در ژاپن آغاز کرد. این اقدام پنج سال پس از آن صورت می گیرد که صرافی ابتدا پیشنهاد خود را برای حضور در کشور اعلام کرد.

اعلامیه روز چهارشنبه تنها یک هفته پس از اعلام این شرکت از دور سوم کاهش مشاغل منتشر شد. این صرافی از ژوئن 2022 تاکنون 2110 کارمند را اخراج کرده است.

شرکت‌های رمزارز همچنان با پیامدهای بازار نزولی سالانه هم در ارزهای دیجیتال و هم در بازارهای مالی گسترده‌تر مقابله می‌کنند. صحنه کریپتو همچنین باید از طریق رویدادهای مهمی مانند فروپاشی اکوسیستم Terra و ورشکستگی FTX بگذرد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.