منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کوین بیس و دورتموند به همکاری خود ادامه می دهند

کوین بیس و دورتموند به همکاری خود ادامه می دهند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
کوین بیس و دورتموند به همکاری خود ادامه می دهند

صرافی Coinbase به عنوان شریک اصلی بورسیا دورتموند تا پایان ژوئن 2023 باقی خواهد ماند.

صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده، کوین بیس، طبق گزارش ها، قرارداد خود را با یکی از موفق ترین تیم های فوتبال آلمان، بوروسیا دورتموند (BVB) تمدید کرده است. این معامله که پلتفرم Coinbase را به شریک برتر این باشگاه بوندسلیگا تبدیل کرد، تا پایان ژوئن ادامه خواهد داشت.

اعلام همکاری کوین بیس و دورتموند

Coinbase همکاری خود را با بورسیا دورتموند در ژوئیه سال گذشته با پخش تبلیغات روی صفحه های ویدئویی در استادیوم باشگاه آغاز کرد. طبق آخرین اخبار، این دو همکاری خود را گسترش داده اند. پس از شرایط جدید، کوین بیس به عنوان شریک اصلی BVB عمل خواهد کرد و محصولات و خدمات خود را در Signal-Iduna-Park (زمین اصلی باشگاه و بزرگترین استادیوم آلمان) تبلیغ می کند و برنامه های آموزشی کریپتو را برای کارمندان تیم ارائه می دهد.

هنوز مشخص نیست که Coinbase برای این تراکنش چقدر هزینه کرده است. کارستن کرامر، مدیرعامل بورسیا دورتموند گفت که این همکاری تا پایان ماه ژوئن ادامه خواهد داشت، اما بسته به شرایط آینده در بخش ارزهای دیجیتال می‌تواند تمدید شود. او گفت:

این صنعت بسیار هیجان انگیز است اما هنوز هم جدید است. به همین دلیل است که می‌خواهیم انعطاف‌پذیری خود را باز نگه داریم.»

کرامر اضافه کرد که مجوز BaFin Coinbase یک “نیاز اساسی” برای مشارکت بود. این شرکت یکی از معدود اشخاص حقوقی ارز دیجیتال ثبت شده در آلمان است.

این صرافی با وجود گسترش اخیر خود، در بازار نزولی با مشکلات جدی مواجه شد. تابستان گذشته حدود 18 درصد از نیروی کار خود را اخراج کرد و 950 نفر دیگر را در اوایل این ماه اخراج کرد. کوین بیس همچنین اعلام کرد که به دلیل شرایط نامناسب اقتصادی، فعالیت خود را در بازار ژاپن متوقف خواهد کرد. کاربران محلی تا اواسط فوریه فرصت دارند دارایی های خود را از این پلتفرم خارج کنند، در حالی که سپرده ها از 20 ژانویه به حالت تعلیق درآمده است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.