منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کاردانو و سولانا برترین ارزهای رمزنگاری شده هفته هستند

کاردانو و سولانا برترین ارزهای رمزنگاری شده هفته هستند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
کاردانو و سولانا برترین ارزهای رمزنگاری شده هفته هستند

کاردانو، سولانا و لیدو

نوسانات ارزهای دیجیتال در آخر هفته اول سال 2023 بسیار بالا بود. بیت کوین از مرز 17000 دلار عبور کرد و آلت کوین ها رشد خوبی را تجربه کردند. در واقع، سرمایه گذاران در ارزهای مختلف تنها در چند ساعت سود دو رقمی به دست آوردند. در این مقاله به معرفی سه ارز دیجیتال برتر هفته می پردازیم. کاردانو، سولانا و لیدو دائو.

ارز دیجیتال کاردانو

برخلاف اکثر ارزهای دیجیتال، کاردانو سال 2023 را با موفقیت آغاز کرد. هشتمین ارز دیجیتال بازار در روزهای یکشنبه و دوشنبه چندین شمع سبز متوالی را در بازه‌های زمانی کوتاه‌مدت تشکیل داد و سرمایه‌گذاران آن تنها در آخر هفته شاهد افزایش ۲۶ درصدی بودند.

RSI کاردانو ساعاتی پیش به 92 رسید و همانطور که انتظار می رفت قیمت آن عقب نشینی کرد و کمی پایین آمد. از بالاترین رقم 0.3460 دلاری که در آخر هفته ثبت شد، Cardano در زمان انتشار 0.33 دلار معامله شد.

نمودار قیمت 4 ساعته کاردانو

نمودار قیمت کاردانو 4 ساعته

سولانا

در چند ساعت اخیر قیمت سولانا تقریبا 29 درصد افزایش یافته است. همانطور که در زیر مشاهده می کنید، قسمت بالا آن ابتدا توسط خرس ها پوشانده شد و یک شمع قرمز را در نمودار 4 ساعته تشکیل داد. با این حال، قیمت تا 17.02 افزایش نخواهد یافت تا زمانی که گاوها دوباره بر بازار مسلط شوند. فقط مسئله زمان و انتظار است. در زمان انتشار این مقاله، سولانا در مرحله اصلاح بود و با قیمت 16.17 دلار معامله می شد.

نمودار 4 قیمت سولانا

نمودار 4 قیمت سولانا

لیدو دائو

قیمت توکن بومی لیدو دائو برای مدت کوتاهی به 2.64 دلار رسید و شمع بلندی را در ساعات اولیه روز دوشنبه ثبت کرد. در نتیجه، توکن لیدو در مدت زمان کوتاهی 78 درصد افزایش را به ثبت رساند. اخیراً این آلت کوین به طور مداوم توانسته است در لیست بهترین ارزهای دیجیتال جایگاهی پیدا کند. هفته گذشته زمانی که ارزش کل قفل شده پروتکل (TVL) به 5.98 میلیارد دلار رسید، از Maker پیشی گرفت و به بزرگترین پلتفرم DeFi توسط Total Locked Value (TVL) تبدیل شد، همین اتفاق افتاد. برخلاف کاردانو و سولانا، تصحیح لیدو با شمع‌های قرمز روی نمودارها مشهود بود. پولبک با 1.9 دلار در زمان این مقاله، سود سرمایه گذاران را به 30.8 درصد کاهش داد.

نمودار قیمت لیدو 4 ساعته

نمودار قیمت لیدو 4 ساعته

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.