منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کاردانو در GitHub جایگاه برتر توسعه را گرفت

کاردانو در GitHub جایگاه برتر توسعه را گرفت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
کاردانو در GitHub جایگاه برتر توسعه را گرفت

در نیمه اول ژانویه، شاهد بودیم که Cardano یکی از فعال ترین شبکه های بلاک چین در حال توسعه بود. این شبکه به سرعت به صدر فهرست راه یافت و توانست مقام اول را از نظر فعالیت های توسعه ای به خود اختصاص دهد. اطلاعات در مورد تسلط فعالیت توسعه Cardano توسط ProofOfGitHub ارائه شده است. GitHub Proof یک حساب توییتر است که فعالیت های توسعه روزانه GitHub را ردیابی می کند.

آخرین گزارش بر اساس مشاهدات انجام شده در 24 ساعت گذشته و در زمان نگارش نوشته شده است. یافته ها نشان داد که کاردانو توانسته است از رقبایی مانند پولکادوت پیشی بگیرد.

کاردانو

در حالی که سطوح بالای توسعه برای افزایش اعتماد سرمایه گذار عالی است، مهم تر است که بپرسیم این گسترش برای چه بوده است. یکی دیگر از حساب های وابسته به کاردانو به گزارشی اشاره کرد که کاردانو در حال حاضر بیش از 4800 قرارداد هوشمند دارد. علاوه بر این، بیش از 1100 پروژه در شبکه در حال توسعه است.

شاخص فعالیت توسعه کاردانو نشان می دهد که شبکه در طول 12 ماه گذشته سطح توسعه سالمی را حفظ کرده است. این به رغم ضعف جدی ای است که ADA در همان زمان تجربه کرد. فعالیت توسعه شبکه در ابتدای سال در طول تعطیلات به پایین ترین حد خود رسید، اما از آن زمان بهبود یافته است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.