منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کاردانو بالاترین سطح فعالیت توسعه را در سال 2022 ثبت کرد

کاردانو بالاترین سطح فعالیت توسعه را در سال 2022 ثبت کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
کاردانو بالاترین سطح فعالیت توسعه را در سال 2022 ثبت کرد

بیشتر کار توسعه

پلتفرم تجزیه و تحلیل بلاک چین Sentiment نشان داد که کاردانو (ADA) همه پروتکل‌های بلاک چین را در یک معیار مهم در سال 2022 رهبری می‌کند. Sentiment می‌گوید کاردانو بالاترین سطح فعالیت توسعه را در بین تمام پروتکل‌های بلاک چین در سال 2022 دارد.

بر اساس درخواست توسعه ارسالی به پلتفرم میزبانی توسعه نرم افزار GitHub، Cardano 2434 commit را ثبت کرده است. این آمار کاردانو را از Polkadat (DOT) که دومین سطح بالاتر فعالیت توسعه را در میان پروتکل‌های بلاک چین به ثبت رساند، پیشی گرفت.

در سال 2022، Polkadat 2065 commit در GitHub ثبت کرد، در حالی که Cosmas (ATOM) با 1622 commit در رتبه سوم GitHub قرار گرفت. اتریوم همچنین چهارمین ارز دیجیتال توسعه یافته در سال 2022 با 1485 تعهد GitHub بود، در حالی که Polygon Scalability Solution (MATIC) با 526 تعهد GitHub در رتبه دهم قرار گرفت.

پروتکل های برتر بلاک چین در سال 2022 بر اساس فعالیت های توسعه:

1) کاردانو (ADA)

2) پولکادات (DOT)

3) Cosmas (ATOM)

4) اتریوم (ETH)

5) کامپیوتر اینترنتی (ICP)

6) الروند (EGLD)

7) جریان

8) خوش بینی (OP)

9) Optos (APT)

10) MATIC

Sentiments قبلاً گفته بود که فعالیت های توسعه سنگین برای پروتکل های بلاک چین صعودی بوده است. این نرخ افزایشی به این معنی است که ویژگی‌های جدید در شرف عرضه هستند یا توسعه‌دهندگان مطمئن هستند که این پروتکل‌ها موفق خواهند بود.

Sentiment می‌گوید که Optus قبل از راه‌اندازی در ماه اکتبر شاهد فعالیت‌های توسعه بالایی بود، اما از آن زمان کاهش یافته است. پلتفرم تجزیه و تحلیل بلاک چین همچنین می گوید که فعالیت توسعه برای Solana (SOL) “هنوز قوی” است اما در سال 2022 به شدت کاهش یافته است. Sentiment نوشت:

اوپتوس قبل از راه‌اندازی شبکه اصلی بلاک چین بسیار سخت کار کرد و سپس سرد شد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.