منو سایت

کاردانو اکنون از BUSD پشتیبانی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
کاردانو اکنون از BUSD پشتیبانی می کند

تیم اکوسیستم با تجربه Cardano staking (ADA)، استخر Staking Rocks، از جدیدترین توسعه خود، مکانیزم پل طراحی شده برای جابجایی یکپارچه ارزش بین شبکه هوشمند Binance (BSC) و Cardano (ADA) رونمایی کرده است. طبق بیانیه تیم StakingRocks، این پروتکل پلی بین زنجیره هوشمند Binance و شبکه Cardano (ADA) ایجاد می کند. با این گزینه، برای اولین بار، BUSD، استیبل کوین صرافی بایننس، به طور یکپارچه در بلاک چین کاردانو قابل دسترسی خواهد بود.

تیم یک هش تراکنش را به اشتراک گذاشت که می تواند توسط پروب های شبکه Cardano (ADA) اسکن شود. توکن fmBUSD در 23 ژانویه 2023 بر روی بلاک چین کاردانو (ADA) ضرب شد. ضرب توکن با استفاده از پل غیر حافظی Finitum امکان پذیر شد. پل فینیتم که اکنون در حال آزمایش بتا عمومی است، برای اطمینان از انتقال ارزش بین بلاک چین کاردانو (ADA) و زنجیره بایننس (BSC) ایجاد شده است.

کاردانو

برای ضرب کردن توکن‌های «بازتاب‌شده» در بلاک چین هدف، کاربر باید مقصد (Cardano-to-BSC یا BSC-to-Cardano)، آدرس مقصد، نام رمز (BUSD، UMB، BHC) و مقدار مورد نظر را انتخاب کند. از نشانه برای ضرب.. . سازندگان توکن تاکید کردند که جزئیات بیشتر به زودی به اشتراک گذاشته خواهد شد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.