منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کاربران بازی Oxy Infinity می توانند با توکن های درون بازی قرض بگیرند

کاربران بازی Oxy Infinity می توانند با توکن های درون بازی قرض بگیرند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
کاربران بازی Oxy Infinity می توانند با توکن های درون بازی قرض بگیرند

کاربران بازی Oxy Infinity می توانند با توکن های درون بازی قرض بگیرند

کاربران بازی نقدی محبوب Axie Infinity اکنون می توانند دارایی های درون بازی خود را برای برنده شدن به اشتراک بگذارند. Ronin Network، توسعه‌دهنده بلاک چین Ronin که بازی Oxy-Infinity بر روی آن ساخته شده است، با وام‌دهنده کریپتو متالند برای تسهیل وام‌ها همکاری کرده است. بر اساس وب سایت این شرکت، در حال حاضر، 1587 NFT مبتنی بر Ronin به عنوان وثیقه در Metaland استفاده می شود.

به زودی با ویژگی سهامداری Axie Infinity Shards (AXS)، نشانه مدیریت اکوسیستم Axie Infinity، کاربران می‌توانند زمین و NFT‌های خود را در بلاک چین به اشتراک بگذارند. باید ارزش دارایی های دیجیتال خود را با استفاده از ماشین حساب ارائه شده توسط Metaland برآورد کرد و قبل از دریافت جوایز شرط بندی، اتریوم را در برابر دارایی تا 30 درصد از ارزش دارایی وام گرفت. متاتک 1 درصد کمیسیون دریافت می کند.

متالند و شبکه رونین اولین بار در 31 ژانویه همکاری خود را اعلام کردند. Metaland قبلاً 5 میلیون دلار در یک دور سرمایه گذاری اولیه به رهبری Pantera Capital با مشارکت Collab+Currency و جامعه بازی Ancient8 جمع آوری کرده بود. در اوج خود در 8 آگوست 2021، Oxy Infinity حجم معاملات هفتگی 215 میلیون دلاری را ثبت کرد. اما بی ثباتی در توکنومیک بازی باعث شده ارزش توکن های درون بازی آن کاهش یابد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.