منو سایت

چگونه یک اکانت جیمیل بسازیم

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چگونه یک اکانت جیمیل بسازیم

چگونه یک اکانت جیمیل بسازیم

جیمیل یکی از سرویس های رایگان و بسیار پرطرفدار شرکت گوگل است که با ایجاد حساب کاربری می توان آن را در برنامه های مختلف ساخت. اساساً جیمیل پل ارتباطی شما با سایر برنامه ها خواهد بود. در همین حال، ممکن است برخی از ما در مورد نحوه ایجاد یک حساب کاربری جیمیل سؤالاتی داشته باشیم و نتوانیم از این سرویس رایگان استفاده کنیم. با این وجود در ادامه این مقاله قصد داریم در چند مرحله ساده با نحوه ساخت اکانت جیمیل آشنا شویم.

برای ایجاد یک حساب کاربری جیمیل، ابتدا جیمیل را در کادر جستجوی مرورگر خود جستجو کنید. لینک اول را باز کنید

جیمیل

در پایین سمت چپ گزینه Create Account را انتخاب کنید. اما با انتخاب این گزینه 2 انتخاب در اختیار شما قرار می گیرد تا اینکه هدف اصلی از ایجاد جیمیل را برای خود مشخص کنید. یکی با عنوان برای استفاده شخصی و دیگری برای کار یا تجارت من. گزینه اول را انتخاب می کنیم.

درباره جیمیل

صفحه ای باز می شود که باید اطلاعات خود را در آن وارد کنیم. در قسمت اول نام خود را وارد می کنیم. در قسمت دوم نام خانوادگی را وارد می کنیم. در مرحله بعد باید نام کاربری خود را انتخاب کنیم. در قسمت آخر از ما می خواهد که یک رمز عبور حداقل 8 کاراکتری که شامل حروف و اعداد انگلیسی برای اکانت جیمیل خود است وارد کنیم. در قسمت سمت راست، رمز عبور خود را دوباره تکرار می کنیم و Next را فشار می دهیم.

یک حساب جیمیل ایجاد کنید

در این قسمت باید شماره تلفن خود را وارد کنید. در این قسمت باید شماره ای که وارد کرده اید را تایید کنید. برای تأیید شماره تلفن، یک پیام متنی از طرف Google برای شما ارسال می شود. برای دریافت این پیامک باید گزینه ارسال را انتخاب کنید.

در کمتر از 10 ثانیه پیامکی از گوگل دریافت می کنید که حاوی کد 6 رقمی است و برای تایید شماره تلفن خود باید آن را در این قسمت وارد کرده و سپس گزینه تایید را انتخاب کنید.

در این قسمت باید اطلاعات دیگری را وارد کنید. در قسمت اول می توانید ایمیل بازیابی را وارد کنید. با استفاده از ایمیلی که در این قسمت وارد می کنید می توانید در صورت نیاز اکانت جیمیل خود را بازیابی کنید. توجه داشته باشید که این فیلد اختیاری است. در مرحله بعد، باید تاریخ تولد خود را وارد کنید. سپس باید جنسیت خود را از قسمت جنسیت انتخاب کنید.

جیمیل ایجاد کنید

در مرحله بعد روی گزینه Skip کلیک می کنیم.

چگونه یک اکانت جیمیل بسازیم

به عنوان آخرین مرحله، گزینه موافقم را انتخاب کنید و اکنون یک حساب جیمیل داریم که می توانیم از آن برای ثبت نام در ارزنجا اکسچنج استفاده کنیم.

یک حساب جیمیل ایجاد کنید