منو سایت

پیش بینی قیمت Arzinja Mag Ethereum

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
پیش بینی قیمت Arzinja Mag Ethereum

به گفته کوین گکو، در زمان نگارش این مقاله، اتریوم در حال حاضر با قیمت 1320 دلار با حجم معاملات 24 ساعته کمی بیش از 5 میلیارد دلار معامله می شود. اما اتریوم و سرمایه گذاران آن باید هوشیار بمانند، زیرا تحلیلگران معتقدند این دارایی به سمت اصلاح قیمت قابل توجه و حرکت نزولی پیش می رود. این در تضاد با انتظارات صعودی برای کریپتو از زمان ارتقای شبکه در ماه گذشته است.

اتریوم و الگوی قیمت نزولی آن

الگوی پرچم معکوس جایی است که قیمت اتریوم طی چند روز گذشته در نوسان بوده و آن را در معرض خطر سقوط قرار داده است.

اتریوم

یک شکل مثلثی در زیر این الگو ظاهر می شود که در آن قیمت قبل از شکستن حمایت خط روند پایین و از سرگیری روند نزولی قبلی خود به اوج می رسد. در مورد اتریوم، چنین سناریویی به معنای شکستن سطح پشتیبانی 1250 تا 1130 دلار است. اگر این اتفاق بیفتد، ابن آلت کوین می تواند انتظار کاهش قیمت تا 14.3 درصد را داشته باشد.

آیا زمان بدی برای خرید است؟

اخبار منفی همچنان برای اتریوم سرازیر می شود زیرا ردیاب ارزهای دیجیتال Coincodex به این نتیجه رسید که اکنون زمان خوبی برای سرمایه گذاری در آلتکوین نیست. انتظار می رود در 16 اکتبر، دارایی دیجیتال 7.12 درصد از ارزش خود را از دست بدهد و با قیمت 1237.79 دلار معامله شود. شاخص‌های فنی نیز برای کریپتو بد به نظر می‌رسند، زیرا احساسات فعلی آن نزولی است و نوسانات همچنان بالاست.

در مورد شاخص ترس و طمع، اتریوم امتیاز 22 را به دست آورد که نشان دهنده وجود ترس شدید است. همچنین از 30 روز، این ارز دیجیتال فقط 12 روز می تواند سبز باشد که معادل 40 درصد کل دوره است. در همین حال، سال آینده برای پادشاه آلتکوین‌ها امیدوارکننده‌تر به نظر می‌رسد، زیرا انتظار می‌رود که سال را با قیمت معاملاتی ۲۱۵۶.۲۶ دلار به پایان برساند که به‌طور قابل‌توجهی بالاتر از ارزش فعلی آن است. با این حساب، کارشناسان می گویند سال 2023 سال خوبی برای خرید این دارایی است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)