منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • پیش بینی قیمت شیبا اینو توسط هوش مصنوعی

پیش بینی قیمت شیبا اینو توسط هوش مصنوعی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
پیش بینی قیمت شیبا اینو توسط هوش مصنوعی

با نزدیک شدن به پایان سال 2022، به نظر می رسد میم شیبا اینو (SHIB) نتوانسته به بالاترین حد خود در سال گذشته برسد. جای تعجب نیست، زیرا این دارایی دیجیتال، مانند سایر ارزهای دیجیتال، تحت تأثیر فروپاشی اکوسیستم Terra (LUNA) و اخیراً، سقوط ویرانگر پلت فرم مبادلات رمزنگاری FTX قرار گرفته است.

الگوریتم‌های مبتنی بر یادگیری ماشین در پیش‌بینی قیمت، اما از شاخص‌هایی مانند میانگین متحرک (MA)، شاخص قدرت نسبی (RSI)، هم‌گرایی میانگین متحرک، واگرایی (MACD)، باندهای بولینگر (BB) و … استفاده می‌کنند. آنها نشان می دهند که ارزش SHIB ممکن است تا پایان ماه افزایش یابد.

بر اساس این پیش بینی، شیبا اینو در 31 دسامبر 2022 با قیمت 0.000010 دلار معامله می شود که نشان دهنده افزایش 9.8 درصدی قیمت آن در زمان انتشار است.

تجزیه و تحلیل شیبا اینو

همچنین لازم به ذکر است که پیش‌بینی‌های الگوریتم یادگیری ماشین کمتر از پیش‌بینی‌های اعضای جامعه رمزنگاری در CoinMarketCap است که تخمین می‌زنند شیبا اینو تا پایان سال با قیمت متوسط ​​0.000011 دلار معامله می‌شود، اما SHIB در سال 2022 با توجه به پیش بینی کریسمس شبا همچنان نزولی است و انتظار می رود این دارایی در 25 دسامبر با قیمت 0.000090 دلار معامله شود.

شاخص های تحلیل تکنیکال

شاخص های فنی موج معاملات در دوره یک روزه همچنان تا حد زیادی نزولی هستند و خلاصه “فروش” در شماره 14 قرار دارد.

قیمت شیبا اینو

این نتایج از حرکت نوسانگرها به سمت “خنثی” در 8 (با 2 برای “فروش” و 1 برای “خرید”) و میانگین متحرک در همان زمان “فروش قوی” را در 12 نشان می دهد (در مقابل “خرید” در 1 و نتیجه “خنثی” در 2).

تحلیل قیمت شیبا اینو

شیبا اینو در حال حاضر حدود 0.00000910 دلار معامله می شود که در 24 ساعت گذشته 2.66 درصد کاهش و در هفت روز گذشته 1.44 درصد کاهش داشته است.

خرید شیبا اینو

بر اساس داده‌های CoinMarketCap در 7 دسامبر، در زمان انتشار، ارزش بازار SHIB 4.99 میلیارد دلار است که آن را به چهاردهمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار تبدیل می‌کند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.