منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • پیش بینی آینده نیر; نظر متخصصان در مورد قیمت این ارز دیجیتال تا سال 2031

پیش بینی آینده نیر; نظر متخصصان در مورد قیمت این ارز دیجیتال تا سال 2031

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
پیش بینی آینده نیر; نظر متخصصان در مورد قیمت این ارز دیجیتال تا سال 2031

پروتکل نیر به عنوان یکی از پروژه های آینده در دنیای ارزهای دیجیتال معروف است. در این مقاله به آینده نیر و قیمت آن خواهیم پرداخت و همه چیز را به طور کلی در مورد آینده این ارز دیجیتال و پروژه آن خواهیم گفت.

امروزه سرمایه گذاری در دنیای کریپتو به عنوان یکی از سودآورترین فرصت ها در دنیا شناخته می شود که افراد زیادی را به خود جذب کرده است. پروژه نیر نیز یکی از پروژه های امیدوار کننده در این بازار است و آینده نیر می تواند بسیار روشن باشد. اگر می خواهید بدانید ارز دیجیتال نایر چیست و آینده نیر چگونه خواهد بود، ادامه این مقاله را از دست ندهید.

ارائه کلی شبکه Near

هدف اصلی پروژه NIR، فضای امن ایجاد کنید، سریع و متن باز برای انجام تراکنش ها بر روی پلتفرم بلاک چین بوده است. ارز دیجیتال Near Protocol به عنوان یک توکن برای استفاده در این بلاک چین ایجاد شد. نیر در حال حاضر بیست و ششمین ارز بزرگ جهان با ارزش بازار بیش از 3 میلیارد دلار است. دارندگان ارز دیجیتال نیر می توانند آن را در کیف پول نیر ذخیره کنند. این ارز دیجیتال مانند سایر ارزها از التهابات و تحرکات اخیر در اوایل سال 2022 در امان نمانده است. برنامه و ساختار مناسب به نظر واضح است که وجود دارد. علاوه بر این، خرید و فروش Near of این ارز دیجیتال بسیار آسان است.پروژه Near به دلیل زیرساختی که دارد سرمایه گذاران بزرگی را نیز به خود جذب کرده است. این مشکل قدرت اساسی این شبکه را افزایش می دهد. پروتکل NIR به دلیل سهولت استفاده، امنیت و غیرمتمرکز بودن در بین کاربران ارزهای دیجیتال محبوبیت پیدا کرده است. یکی از ویژگی های قابل توجه این شبکه بلاک چین، توانایی توسعه دهندگان برای امضای پیش پرداخت قبل از خود کاربران است. از سوی دیگر قراردادهای هوشمند در این شبکه زبان ثابت محدود نیستند با توجه به منبع باز بودن این شبکه، برنامه نویسان و توسعه دهندگان می توانند از زبان های دیگر برای راه اندازی استفاده کنند. یک قرارداد هوشمند استفاده از همه این موارد برای نیر نکات مثبتی است. اما برای پیش بینی قیمت نیر باید عوامل دیگری در نظر گرفته شود.

کیف پول نیر

بنیانگذاران پروژه نیر و دلایل محبوبیت آن

پروژه پروتکل NIR توسط Alexander Skidanov و Iliya Polosukhin در سال 2018 آغاز شد. قبل از این پروژه، آقای Skidanovo به عنوان توسعه دهنده نرم افزار در مایکروسافت کار می کرد. آقای پولوساخین همچنین به عنوان مدیر مهندسی در گوگل کار می کرد. حضور این دو نفر در دو شرکت بزرگ دنیا نشان از توانایی های آنها دارد. جالب اینجاست که این پروژه در دو مرحله جذب سرمایه و در مدت چهار ماه شروع به کار کرد. پروژه نیر به لطف تیم و برنامه خوب پشت سر این پروژه موفق شد در این مدت 50 میلیون دلار سرمایه اولیه جذب کند. سرمایه گذاران این پروژه از آینده نیر آگاه بودند و به همین دلیل این میزان سرمایه صرفا برای شروع پروژه جمع آوری شد.

این پلت فرم از ساختار غیر متمرکز که به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا برنامه های خود را در یک پلتفرم راحت تر بنویسند. کلمه به کلمه در کاغذ سفید قرارداد هوشمند فوق العاده سریع ذکر شده است. با توجه به ساختار مناسب این پروتکل برای برنامه های غیرمتمرکز (Dapps)، بسیاری جذب این شبکه شدند. پروتکل قرارداد هوشمند در این شبکه بسیار سریع است. اگر بخواهیم در مورد سرعت آن صحبت کنیم، باید بگوییم که این بلاک چین توانایی پردازش 100000 تراکنش در ثانیه را دارد. ژتون نیر نیز بازار خوبی دارد و خرید و فروش نایر آسان است. در مورد نحوه فروش نایر می توان گفت که صرافی های زیادی برای این کار وجود دارد اما با استفاده از صرافی آنلاین واکس می توانید به راحتی این کار را انجام دهید.

پیش بینی قیمت نیر

مشاهده تاریخچه قیمت نایر

همانطور که گفتیم آینده نیر روشن به نظر می رسد، اما در این قسمت به رفتار تاریخی قیمتی این ارز دیجیتال در دو سال اخیر خواهیم پرداخت. در اواسط سال 2020، این ارز دیجیتال با قیمتی در حدود 1 دلار در بازار سکه قرار گرفت. سپس رشد آهسته خود را ادامه داد تا اینکه در فوریه 2021 طی یک ماه افزایش به سقف 7 دلار رسید. پس از آن تا پایان سال 2021 قیمت نیر دوباره شروع به کاهش کرد و با توجه به اخبار مثبت دریافتی از پروژه نیر و افزایش عمومی قیمت ارزهای دیجیتال، این ارز نیز به سقف 13 دلار رسید. سپس، پس از سقوط بیت کوین، پروتکل NIR به روند صعودی خود ادامه داد و به بالاترین سطح تاریخ 20 دلار رسید.

پس از آن، بازار ارزهای دیجیتال به تدریج شروع به سقوط کرد. پس از این کاهش، قیمت نایرا نیز به سرعت کاهش یافت. البته در آوریل 2022 یا آوریل 1401 این ارز دیجیتال به قیمت 17 دلار بازگشت. اما پس از التهاب و استرس شدیدی که وارد بازار ارزهای دیجیتال شد، این ارز دیجیتال در حال حاضر حدود 4 دلار معامله می شود. به گفته بسیاری از کارشناسان، این کاهش عمومی موقتی است و پس از آن قیمت ها دوباره افزایش می یابد. با این حال، برخی از مردم این را باور ندارند و نگران آینده ارزهای دیجیتال هستند.

آینده به عنوان ارز دیجیتال

آینده چگونه خواهد بود؟

درباره آینده نیر باید بگوییم که آینده او به عوامل مختلفی بستگی دارد. در واقع همه بازارهای مالی اینگونه هستند و نمی توان در مورد آنها اظهار نظر کرد. اگر بازار از التهاب موجود خارج شود و شاخص ترس بازار پایین بیاید، می توان گفت که آینده ارز دیجیتال Near به دلیل برنامه ریزی هایش روشن است. این موضوع بستگی به برداشت وجوهی دارد که به بازار ارزهای دیجیتال بازگردانده می شود و اینکه آیا این پروژه همچنان قوی است یا خیر. البته باید بگوییم که این فرضیه از درصد احتمال بالایی برخوردار است; زیرا تاریخ نشان می دهد که بازارهای مالی عمده از دوره های رکود بهبود یافته و به شرایط عادی باز می گردند. از طرفی تیم و سرمایه گذاران پشت پروژه نیر بسیار قابل اعتماد و قوی هستند و بعید است که این پروژه به راحتی شکست بخورد.

پایگاه های دیجیتال پیش بینی قیمت نیر نیز در مورد آینده ارز نیر مثبت هستند و معتقدند که این ارز کم کم رشد خواهد کرد و تا پایان سال 2028 به 25 دلار خواهد رسید، اما آینده نیر نیز می تواند در جهت دیگری باشد. همانطور که گفتیم در حال حاضر شاخص ترس در بازار ارزهای دیجیتال بالاست. این امر منجر به ایجاد جوامع مختلف شبکه های اجتماعی مانند Reddit شده است که در آن کاربران نگران آینده نیر و سایر ارزهای دیجیتال هستند. بسیاری از مردم این جوامع بر این باورند که شاید پروژه‌های آینده‌نگر مانند نایر به راه خود ادامه دهند، اما قیمت‌های آنها دیگر رشد چندانی نخواهد داشت. با این حال، همه چیز در مورد آینده NIR به اندازه قیمت NIR قابل پیش بینی است و سرمایه گذاران بر اساس استراتژی خود در مورد آن تصمیم می گیرند.

پیش بینی آینده پروتکل NIR

نزدیک به پیش بینی قیمت در سال 2023

در سال 2023، با پذیرش و مشارکت بیشتر در میان سایر شبکه‌های بزرگ بلاک چین، قیمت پروتکل NEAR افزایش می‌یابد، حداکثر قیمت تراکنش ممکن است در سال 2023 به 12.57 دلار برسد. اگر به همین منوال ادامه دهیم، محدوده قیمت بسیار امیدوارکننده خواهد بود. اگر همه چیز خوب پیش برود، می توانیم انتظار قیمت متوسط ​​10.57 دلار با حداکثر قیمت 12.57 دلار برای سال 2023 را داشته باشیم.

نزدیک به پیش بینی قیمت در سال 2024

نشانه هایی وجود دارد که بازار ارزهای دیجیتال در آستانه ورود به عصر جدیدی است. البته پیش‌بینی بلندمدت قیمت می‌گوید که قیمت NEAR افزایش خواهد یافت، زیرا همچنان خوش‌بینی به جلب توجه بیشتر این ارز وجود دارد. سال 2024 می تواند با قیمت متوسط ​​14.91 دلار و قیمت پایین 14.38 دلار به پایان برسد. انتظار می رود حداکثر قیمت در حدود 17.49 دلار معامله شود.

نزدیک پیش بینی قیمت در سال 2025

به نظر می رسد تا سال 2025 قیمت نایرا به سطحی مشابه با رکورد قبلی خود برسد. تا سال 2025، ما می توانیم میانگین قیمت 21.67 دلار را انتظار داشته باشیم. اگر همه چیز خوب پیش برود، انتظار می رود که پروتکل NEAR در سال 2025 به 25.26 دلار برسد. البته احتمال سقوط بازار پس از یک دوره صعودی طولانی وجود دارد و این برای بازار ارزهای دیجیتال طبیعی است.

نزدیک به پیش بینی قیمت در سال 2026

پروتکل NEAR برای مدت طولانی در قیمت فعلی خود ثابت خواهد ماند. انتظار می رود تا سال 2026، NEAR به حداکثر ارزش 37.19 دلار برسد. اگر بازار صعودی شود، کف قیمت می تواند تا 30.71 دلار افزایش یابد.

نزدیک به پیش بینی قیمت در سال 2027

NEAR پتانسیل بالایی دارد، با همکاری‌ها و نوآوری‌های خاص، تعداد کاربران و جذابیت‌ها می‌تواند افزایش یابد. اگر بازار روی سرمایه گذاری در پروتکل NEAR تمرکز کند، قیمت می تواند بسیار افزایش یابد. تا سال 2027، ممکن است به حداکثر ارزش 53.60 دلار برسد. انتظار می رود در صورت کاهش قیمت، NEAR اندکی تغییر کند. سال 2027 می تواند با قیمت متوسط ​​47.10 دلار، قیمت پایین 45.51 دلار و قیمت بالای 53.60 دلار به پایان برسد.

نزدیک به پیش بینی قیمت در سال 2028

NEAR یک گزینه جذاب در نظر گرفته می شود و با یک جامعه بزرگ NEAR، قیمت پروتکل NEAR به بالاترین سطح خود می رسد. پیش بینی نوسانات قیمت دشوار است، به خصوص اگر بازار بیشتر از حد معمول صعودی یا نزولی باشد. برای سال 2028، قیمت پروتکل NEAR تقریباً 63.93 دلار خواهد بود. بالاترین قیمتی که امسال می‌توانیم ببینیم 78.91 دلار است. میانگین قیمت پروتکل NEAR در پایان سال 2028 می تواند حدود 65.81 دلار باشد. انتظار می رود در محدوده تعیین شده توسط بازار کریپتو، نوسان قیمت بزرگی رخ دهد.

پیش بینی CLOSE برای قیمت ها در سال 2029

محدوده قیمت فعلی پروتکل NEAR می تواند نظر بسیاری از معامله گران را به خود جلب کند و بنابراین NEAR با همکاری قابل توجه با موسسات مالی در صورت رعایت شرایط زیر می تواند تا سال 2029 به 111.65 دلار برسد. با میانگین قیمت 96.55 دلار برای سال 2029، ممکن است روند قیمت اخیر را بشکند. رسیدن به بالاترین قیمت ممکن است متفاوت باشد زیرا ممکن است بازار کریپتو روند صعودی دیگری را در راه خود تا سال 2029 مشاهده کند.

پیش بینی قیمت نزدیک به 2030

برای پیش‌بینی‌های بلندمدت قیمت پروتکل NEAR، تحلیل بنیادی ضروری است. از نظر مزایای صنعت و دامنه، توکن خود این پروتکل چندین ویژگی را ارائه می دهد. استقلال اقتصاد دیجیتال آن را ایده آل می کند. با توسعه DAPP ها و استیبل کوین ها، شبکه گزینه های پرداخت قابل برنامه ریزی رقابتی، تدارکات و ذخیره سازی را ارائه می دهد. اگر سرمایه‌گذاران بیشتری جذب این ایده شوند، ممکن است میانگین قیمت NEAR تا سال 2020 به حدود 145.83 دلار برسد.

پیش بینی CLOSE برای قیمت ها در سال 2031

ارزش پروتکل NEAR به لطف تلاش های توسعه دهندگان شبکه و سرمایه گذاران جامعه افزایش خواهد یافت. بنابراین، قیمت تخمینی برای سال 2031 صعودی است. به گفته تحلیلگران، انتظار می رود NEAR تا پایان سال 2031 به حداکثر سطح قیمت 244.06 دلار برسد. از سوی دیگر، بسیار خوش بینانه است که آینده پروتکل NEAR در نهایت رشد کند. بنابراین، میانگین قیمت NEAR پیش بینی شده بسته به بازار، در حدود 210.84 تا 218.13 دلار در سال 2031 خواهد بود. همانطور که در همان عنوان ذکر شد، حداکثر قیمت NEAR از 210.84 دلار تا 244.06 دلار برای سال 2031 متغیر است.

پروتکل NIR؛ راه فردا؟

در این مقاله سعی کردیم به معرفی ارز دیجیتال پروتکل NIR و آینده NIR بپردازیم. همانطور که در متن خواندیم این پروژه توسط تیمی قدرتمند تهیه شده و برنامه های بزرگی در توسعه اپلیکیشن های غیرمتمرکز و قراردادهای هوشمند دارد. یکی از اولیه ترین سرمایه های جمع آوری شده برای راه اندازی یک پروژه بلاک چین نیز متعلق به ارز NIR است.

اما با توجه به نوسانات بازار نمی توان با قطعیت در مورد آینده نیر صحبت کرد. در واقع هر فردی با توجه به استراتژی و سطح ریسک خود پیش بینی های متفاوتی در مورد این ارز و وضعیت بازار انجام می دهد. امیدواریم از مطالعه این مقاله بهره کافی را برده باشید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و نحوه خرید و فروش عصا می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

آیا پروتکل نیر فرصت سرمایه گذاری خوبی است؟

طبق برنامه ریزی های مدون برای این پروژه، آینده نیر روشن به نظر می رسد. سرمایه گذاری بلندمدت در این پروژه احتمالاً سودآور خواهد بود، اما هیچ چیز در مورد آینده این ارز مشخص نیست.

چرا قیمت نیر کاهش یافت؟

مهمترین دلیل کاهش قیمت نیر، کاهش عمومی قیمت در بازار ارزهای دیجیتال است. این افت بازار به دلایل مختلفی از جمله ترس مردم از بازار و عواملی مانند جنگ روسیه و اوکراین رخ داده است. این اتفاقات ممکن است بر آینده نیر تأثیر منفی بگذارد.

بنیانگذاران نیر چه کسانی هستند؟

الکساندر اسکیدانوف و ایلیا پولوسوکین بنیانگذاران این پروژه هستند. قبل از راه اندازی Nair، آقای Skidanovo یک توسعه دهنده نرم افزار در مایکروسافت و آقای پولوساخین یک مدیر مهندسی در گوگل بود.

near.orgcurrency