منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • پیشنهاد Arzinja Mag برای سوزاندن 80٪ توکن های چینی Dodge

پیشنهاد Arzinja Mag برای سوزاندن 80٪ توکن های چینی Dodge

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
پیشنهاد Arzinja Mag برای سوزاندن 80٪ توکن های چینی Dodge

کاهش عرضه دوج در چین

دوج چین در میان جامعه memecoin که آن را با آغوش باز پذیرفته اند بسیار محبوب است. توکن بومی نیز با توجه به اینکه در بازار نزولی راه اندازی شد، عملکرد خوبی داشت، اما همانطور که انتظار می رفت، زمستان کریپتو بالاخره فرا رسید. به همین دلیل، توسعه دهندگان Dogechain کاهش شدید عرضه دارایی دیجیتال را پیشنهاد کردند و جامعه به طور کامل از آنها حمایت کرد.

کاهش عرضه ارز دیجیتال مفهوم جدیدی نیست و پروژه ها همیشه این کار را برای کاهش عرضه و افزایش تقاضا انجام می دهند که باعث افزایش ارزش توکن می شود. با این حال، چیزی که پیشنهاد دوج چین را متمایز می کند، میزان عرضه ای است که آنها قصد دارند بسوزانند.

در پیشنهادی با عنوان «سوختگی بزرگ» که در 23 اکتبر رونمایی شد، بنیاد Dogechain می‌خواهد 80 درصد از کل عرضه توکن رسمی خود را بسوزاند. اگر این اتفاق بیفتد، یکی از بزرگترین سوختگی های رمزی در تاریخ خواهد بود و رای دادن به این پیشنهاد به جامعه واگذار شده است.

به روز رسانی انجمن نشان می دهد که اکثریت قریب به اتفاق از سوزاندن توکن پشتیبانی می کنند. توییت اخیر نشان داد که آستانه رای لازم با 550 میلیون رای، با 99.9٪ به نفع سوزاندن 80٪ از عرضه رسیده است.

پیش بینی می شود رای گیری تا 28 روز دیگر به مدت سه روز ادامه داشته باشد و تا آن زمان تصمیم رسمی اعلام خواهد شد. با این حال، با توجه به پیشرفت فعلی آرا، انتظار می رود که Dogechain پس از پایان رای گیری به این پیشنهاد ادامه دهد.

بر اساس داده های Coingecko، Doge چین دارای 1 تریلیون توکن است. یکی از مواردی که در نتیجه عرضه زیاد اتفاق می افتد این است که به دلیل وجود بازار غیر واقعی در چنین قیمت هایی، ارزش توکن را به شدت محدود می کند.

    قیمت چین دوج

نمودار قیمت دوج چین

China Doge در حال حاضر با قیمت 0.0015 دلار معامله می شود و حذف 80 درصد از عرضه آن را به یک توکن با ارزش تر تبدیل می کند. نشانه‌گذاری قبلاً یک memecoin با پتانسیل عملکرد خوب در بازار را نشان داده است، و سوزاندن فقط این فرآیند را تسریع می‌کند.

این memecoin اکنون بیش از 250000 کیف پول با بیش از 1 میلیون تراکنش در یک دوره 24 ساعته دارد. داده های Coingecko نشان می دهد که بیش از 10 میلیون دلار حجم معاملات در روز گذشته وجود داشته است. با این حال، به نظر می رسد دوج چین نتوانسته است با بهبود فعلی بازار همراه شود زیرا قیمت آن در 24 ساعت گذشته بیش از 12 درصد کاهش یافته است.